Виробник – Gibson Federated BattleMechs

Рік виробництва – 3069

Маса – 30

Клас – Легкий

Двигун – 210 Light

Швидкість – 118 км/год

Ціна – 6,813,056

BV (2.0) – 792

Намагаючись підійти неординарно до проблеми легких омнімехів (в них мала вмісність подспейсу, бо вони маленькі) прецентор Вапула виришив що старих методів недостатньо, і запхав в цей 30 тонний скелет ендо сталь, легкий двигун, надлегкий гіроскоп, малий кокпіт та одяг на все 6 тон легкої ферофібри (14 (4 у спині) броні в центральному торсі, 11 (3 у спині) в бокових торсах, 10 у руках і 13 у ногах). Усе, заради подспейсу. Ну і звісно, куди без С3і. Це лишило базове шасі Малака з непоганою бронею, своєю швидкістю та 9.5 тонами та 13 слотами під обладнання.

Інвіктус – несе легку PPC, ER середній лазер, вогнемет, SRM 2 з інферно ракетами для амуніції додали кейс, та складний меч. Здавалося б навіщо? Ця конфігурація мала бути автономним саботером для знищення конвоїв та нападів з засідок на ворожі погано захищені об’єкти.

Домінус – 2 ER середні лазери, 6 легких кулеметів на кріпленнях, вогнемет на ER маленький лазер видають машину протипіхотного призначення.

Інфернус – 2 ER середні лазери, обрізана PPC в голові та guardian ecm. Доволі неприємна машина для ворога.

Комітус – активна проба, таг, 3 ER маленькі лазери та 2 ER середні лазери прив’язані до прицільного комп’ютера та 1 Б – под з картеччю на випадок коли ворожі бойові броні вирішать постукати в кокпіт пілоту.

Люмінус – 2 легкі PPC, 2 ER середні лазери та 3 ER маленькі лазери загалом дають доволі просту у використанні викладку зброї для дрібного снайпера.

Емінус – 2 ER середні лазери, легка PPC та експериментальна тандерболт-5 ракетна система з тонною ракет, до якої додали кейс.

Каелестіс – 3 ER маленькі лазери та ER PPC з накопичувачем заряду. Мі – машина члену Опакус Венаторі (Приховані Мисливці ЗОГ при 52 дивізії під командуванням прецентора Беріта, еліта серед еліт серед еліт, їх всього 12 і всі вони аутисти) Мі Томітакі. 2 середні пульс лазери змінної швидкості, ER маленький лазер та нагнітач.

Як можна було помітити, жоден Малак не мав стрибкових двигунів і часто спеціалізувався на снайперському вогні та швидких рейдах несучи в половині конфігурацій майже однаковий набір обладнання. Причина у ролі Малака – машина для новопіднесених Манеї Доміні, яким ще треба себе проявити та спеціалістів з партизанської війни та розвідки, яким вистачало набору і так. Нажаль для Малака, Прета існує, і з її тіні йому вийти дуже важко.