НАЙМАНЦІ

З того часу, як почались війни, солдати вдачі, найманці, маршували поряд з військами, завдяки вірності до одного лорда чи іншого, підпираючи королів чи руйнуючіся імперії.
В 3025 році, Великі Доми – виснажені століттями війн – кинули погляд на найманців, використовуючи їх у своїй Макіавеллівських політичних планах.
Деякі наймані команди мають історію, що тягнеться століттями, але ні в кого нема спадщини більше, ніж у Нортвінд Хайлендерс, їх поточного втілення шотландських полків на стародавній Террі.
Інші мають нещодавні, але малоймовірні історії, як от брати Келл прибули на планету Галатея в 3010 зі спадщиною і повною відсутністю досвіду. Незважаючи на скептиків вони викували Келл Хаундс – один з найбільш ефективних найманих підроздалів з тих, що б’ються зараз.
Для найманців цілі контракту можуть бути будь-які – від гарнізонної служби на болотному світі, захищаючи часточки Лостеку під час транспортування, до десанту в центр ворожих позицій під час прикордонної навали.
Незважаючи на історію чи Великий Дім, за який вони бились, командир буде повзати по всьому полю битви, шукаючи запасні частини для свого війська – його ще треба привести до ладу після битви.
Обговорення умов контрактів через Колегію з Огляду Найманців із Великими Домами майже так підступно, як битви, що ще будуть.
Погані контракти або погані результати можуть залишити найманців у пастці на віддаленій планеті без транспортних ДжампШипів, підкріплень або, навіть, продовольства.
Незважаючи на всі ці труднощі, командир найманої команди, що знає як вести бізнес, буде мати гроші та славу, що чекатимуть його, як він буде достатньо хоробрим, щоб їх взяти… або достатньо розумним щоб вижити.