Мех тижня: Фаерстартер (Firestarter) – Запальний розвідник

Виробник – Ковентрі Метал Воркс, Батлмехи Діаплес, Агрілл Технолоджис

Рік виробництва – 2550

Клас – Легкий мех

Маса – 35 тонн

Двигун – 210

Швидкість – 97 км/год

Ціна – 3,046,950

BV (2.0) – 694

Приз за перше місце Одеського Турніру

Фаерстартер – вогнеметний мех, який майже з самого початку свого виробництва використовувався як випалювач – лісів, джунглів, міст, мехів, піхоти, дітей…Машина не була частиною ленсу, але була приписана до роти і надавалась на місію, створюючи пожежі для наступу, відступу чи випалюючи усе, аби воно не дісталось ворогу (Спадкові війни сильно зменшили використання цієї тактики).

Але поступово із ростом втрат бойових машин протягом війни, командири почали звертати все більше уваги на фаерстартер, який почав спочатку використовуватись як розвідувальна, а потім і бойова машина, командуючи ленсами Стінгерів та Васпів у рейдах.

Відновлення заводів сфери призвело до появи великої кількості варіацій дизайну, що підсилювали різні аспекти цього бойового меха. Також, Фаерстартер отримав 45 тонного брата близнюка – омнімех версію у середньому ваговому класі.

Стандартною моделлю вважається FS9-H. Бойовий мех несе 4 вогнемети, 2 середні лазери та два кулемети, що перетворює його на нічний жах для піхоти, опіумних полів чи мирного населення, 10 охолоджувачів на цей арсенал, а також 6 стрибкових двигунів. Захищена машина скромними 5.5 тоннами броні – 13 (6 у спині) в центральному торсі, 11 (5 у спині) в бокових торсах, 6 у руках та 8 у ногах.

Різноманітні моделі Фаерстартера мають дві великі лінійки (S та M) та численні окремі моделі.

  • FS9-A – оригінальна модель меху, несла маленькі лазери замість кулеметів та тонну броні зверху. Перестала випускатись з виходом моделі H.
  • FS9-B – Слово Блейка теж любило вогонь. На машину накинули тонну броні, перевівши її на легку ферофібру. Легкий реактор та ендо сталевий скелет дозволили виграти массу для нового обладнання – 8 (!) покращених стрибкових двигунів, 1 ER середній лазер, 3 вогнемети та С3і система.
  • FS9-C – Периферійний апгрейд. Ферофібра, 2 вогнемети, 2 середні лазери 2 ракетні установки 15 та 4 ракетні установки 10 надавали цьому легкому меху колосальний альфа-удар ціною відсутності витривалості як такої.
  • FS9-K – 2 вогнемети, великий лазер і 2 маленькі лазери. Ця модель компаньйон оригінального меха також втратила популярність з роками.
  • FS9-M – «Міраж» перетворював Фаерстартер на лінійний бойовий мех. Замість вогнеметів на машину встановили 2 маленькі лазери та 3 тонни броні, що загалом давало 8.5 тонн броні на 35 тонній машині.
  • FS9-M2 – Машина часів темної Ери. Ендо сталевий скелет вкривало 7 тонн броні, 11 подвійних охолоджувачів, 1 ER середній лазер та 6 вогнеметів більше нагадує модель В аніж М.
  • FS9-M3 – Мінус один охолоджувач і 3 вогнемети, плюс півтонни броні, MASC, TAG та 1 ER маленький лазер, це машина для наведення артилерії. З вогнеметами.
  • FS9-M4 – В додаток до попереднього, зняли ще і середній лазер. Поставили пів тонни броні, роторну АС 2 з тонною снарядів та 210 двигун.
  • FS9-S – Ендо сталевий скелет, 4 вогнемети, 2 середні лазери, маленький лазер, протиракетна система та сенсорні системи (активна проба) перетворили цю модель 3049 току на вельми непоганого і запального розвідника.
  • FS9-S1 – замість сенсорів поставили Guardian ECM.
  • FS9-S2 – Це S, лазери підтягнули до ER моделей, поставили подвійні охолоджувачі і броню підтягнули до легкої феррофібри.
  • FS9-S3 – Це S1 з легкою феррофіброю та середніми пульс лазерами. І подвійними охолоджувачами.
  • FS9-P – Аналог S з периферії 3064 року виробництва. 10 подвійних охолоджувачів, зняли все обладнання для розвідки і захисту, натомість додали 2 SRM – 2 з інферно ракетами та малий лазер.
  • FS9-81X – На модель H вліпили XXL двигун, плазма гвинтівку з тонною снарядів та 2 середні х-пульс лазери, ціною кулеметів та середніх лазерів. Вогнемети та стрибкові двигуни лишились ті самі, що і у оригінала.

Такий він, Фаерстартер. Швидкий, спритний, запальний. Більшість мехів цього сімейства машин досить вузько спеціалізовані як розвідник, або холокост на ніжках, але подекуди трапляються непогані бойові моделі, які користуються тим, що усі будуть чути фаерстартер і зразу згадувати вогнемети. Використання меха залежить від його моделі дуже сильно, завжди треба розуміти який саме мех у вашому розпорядженні – боєць, розвідник чи партизан. Так само це важливо і в протидії цій машині.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар