ANTALLOS III

ДІМ МАРІК (ЛІГА ВІЛЬНИХ СВІТІВ)

В 2271 році Співдружність Марік, Конфедерація Стюарт, Князівство Регулус та Федерація Орієнте об’єднались, щоб створити перший Великий Дім: Лігу Вільних Світів.
Під керівництвом Джуліана Марік як Капітан-Генерала, її формування пожвавило імперіалістичні настрої у Внутрішній Сфері, що зрештою призвело до формування шести Великих Домів.
Її найсильніша сторона, об’єднання розрізнених імперій в одну, також її Ахілесова п’ята, так-як внутрішні конфлікти розривали Лігу століттями.
Тим не менш, МехВоїни Ліги Вільних Світів – так само, як теперішній КапітанГенерал Янос Марік – мають наснагу створювати порядок з хаосу; здатність пристосовуватись підвищує їх впевненість з кожною пройденою перешкодою.
Жонглюючи конфліктами між домашніми провінціями та більшою нацією, війська лише стали сильніші, її МеїВоїни та солдати гордо несуть свою службу, хоча й, час од часу, і проявляють громадянську непокору.
Ця впевненість на адаптивність вплинула на рівень тактичних експериментів, небачені в інших Домах, таких як використання аерокосмічних частин незвичним чином, або швидке пристосування до знову з’явившихся технологій та БатлМехів, як було загублено з часів колапсу Зіркової Ліги.
Летючи на крилах орла Маріків, така гнучкість викарбувалась у девізі Ліги Вільних Світів “Разом Ми Вистоїмо”