Виробник – Дженерал Моторс

Рік виробництва – 3055

Клас – Важкий

Маса – 75 тон

Двигун – 375 XL

Швидкість – 86 км/год

Ціна – 18,943,749

BV (2.0) – 1795

Новоавалонський Інститут Науки розробив Ракшасу у спробі скопіювати Мед Кет, що, загалом, помітно як з візуального дизайну меха, так і по його технічним характеристикам. Назва машини походить вій міфічної істоти що краде навички і зовнішність своїх ворогів, такий от символізм.

Ракшаса планувалась як елітна машина Федеративного Співтовариства, що буде показником престижу для пілотів і армії. Мех навіть непогано себе показав на тестуваннях і прекрасно пройшов перші бої, хоча тестові пілоти і пропонували зміну, яка фактично стала основою моделі 1-В – заміна великих лазерів з ER на звичайні моделі. Проблеми дизайну стазі зрозумілі під час затяжних боїв, коли машини підривались через теплові вибухи власних ракет, що в свою чергу виводило з ладу двигун меха. Це призвело до дурної слави особливо серед лірійської половини, де клялися ніколи більше не пускати це одоробло в ленси.

Технології сфери сильно відставали від кланових, тому Ракшаса таки доганяє Мед Кет по швидкості, але жертвує витривалістю і озброєнням. У серці машини 375 XL двигун, ендо сталевий скелет Марадера та ферофібра у броні – 11.5 тонн. За розподілом броні у нас 32 (9 у спині) в центральному торсі, 22 (7 у спині) у бокових торсах, 21 у руках та 28 у ногах. Броні дещо менше ніж у Мед Кет, але прийнятна кількість, оскільки разом з високою швидкістю машина непогано захищена. Для охолодження використали 15 подвійних охолоджувачів. Зброя – 2 LRM 10 з Артемісом і тонною ракет кожна, 2 ER великі лазери, 2 середні лазери і середній пуль лазер. Кейси відсутні, тому комбінація двигуна, ракет та перегріву перетворились на вибуховий коктейль із балансування температури та критичних пошкоджень, оскільки бокові торси загалом витримають AC 20 і кулемет зверху, але на цьому броня там закінчиться.

  • MDG-1B – Модель яку запропонували ще тестові пілоти. Великі лазери замінено на звичайні моделі, що значно зменшило проблеми меха з перегрівом.
  • MDG-1Ar – 2 SNUB-NOSE PPC, 2 середні лазери, 2 MML7 з трьома тонами ракет і кейс на додачу. Броню замінено на звичайну. Цей дизайн більше підходив для короткої дистанції.
  • MDG-2A  – відхід від традиційного копіювання Мед Кет. Роторна AC 5 з трьома тонами снарядів, великий пульс лазер і 4 середні пульс лазери.

Спроба копіювати клани у цьому випадку була частковим успіхом. Зразок був тим, з чим важко було зробити погано, але технологія не дозволила відтворити всі аспекти оригіналу.