ANTALLOS III

Зіркова Ліга

Терра, колиска людства, також є домівкою для Дому Камерон, яка виросла в могутню Теранську Гегемонію, рівного супротивника інших п’яти Великих Шляхетних Домів Внутрішньої Сфери.
Проте Ян Кемерон мав бачення об’єднаного людства та, після десятиліть вмілої дипломатії, в 2571 він викував Зіркову Лігу. Всі шість лідерів Великих Домів стали Вищою Радою Ліги. Ян Кемерон став “першим серед рівних” – Першим Лордом.


Після невдач на дипломатичній ниві з державами Периферії, Перший Лорд Кемерон примусив іх до входження в Зіркову Лігу через війну, що тривала двадцять років. Це призвело до ворожнечі між Внутрішньою Сферою та державами Периферії, яка зберіглась і донині.


Не беручи до уваги важкий початок, наступні дві сотні років був золотий вік миру, процвітання та розвитку технологій, небачений донині в історії людства. Це також дало початок наймогутнішій військовій силі в історії – Силам Оборони Зіркової Ліги.


Незважаючи на таке процвітання, жадоба, заздрість та зрада зруйнували найбільше досягнення людства. Стефан Амаріс, Узурпатор – правитель завойованої держави Периферії – підбурив Периферію на повстання у 2765 році. Це призвело до того, що левова частка СОЗЛ перебазувалась на границі Зіркової Ліги, в той час як Великі Дома потайки розбудовували свой приватні армії. Після, у 2766, Узурпатор – та ті в Лізі, хто були з ним – вбили кожного члена Дому Кемерон що, в свою чергу, призвело до хаосу у Теранській Гегемонії.


Командуючий Генерал всіх Сил Оборони Зіркової Ліги, Александр Керенський, відразу почав війну з повставшою державою Периферії на чолі з Амарісом, а після узурпував Теранську Гегемонію, провівши там нещадну війну.

Герб сім’ї Кемерон


В 2780 році Узурпатора було повалено та Терра була звільнена.
Наступні чотири роки Александр доблесно рухався від королівського двору до королівського двору, намагаючись зібрати Зіркову Лігу шляхом демократії. Але Ящик Пандори було відкрито і кожен з лідерів Великих Домів бачив себе новим хазяїном Зіркової Ліги.


Передбачаючи цикл смертельних війн, Генерал Керенський прийшов до висновку, що він не має давати Великим Домам зброю Зіркової Ліги, яким вони зможуть зруйнувати людство. Він прийняв сміливий план: Вихід. 5 листопада 2784 року, 402 ВарШипа та 1349 транспортних ДжампШипів із більш ніж шістью мільйонами солдатів та їх родичів стрибнули в Глибоку Периферію та зникли з Внутрішньої Сфери та історії.


Не маючи більше перешкод, Координатор Мінору Куріта проголосив себе Першим Лордом в грудні 2786 року; за ним поспішили інші лідери Внутрішньої Сфери. Вся Внутрішня Сфера вибухнула із початком Спадкової Війни.
Протягом двох століть три Спадкові Війни знищували технології до такої межі, що технологічні досягнення Зіркової Ліги було повністю втрачено або їх ледь розуміли. Таким чином, збережені БатлМехи працювали краще нових машин та стали цінними речами, що передавались від покоління до покоління. Тим не менш, шляхетні МехВоїни, лицарі Внутрішньої Сфери, йшли на поля боїв, б’ючись за мету своїх лордів – керування відродженою Зірковою Лігою.