Виробник – Алдіс Індастріз
Рік виробництва – 2823
Клас – Штурмовий
Маса – 80 тонн
Двигун – 240 ICE
Швидкість – 54 км/год
Ціна – 2,151,000
BV (2.0) – 981
Що квадратне, з чотирма гуслями і погрожує своїми двадцятими автоматичними гарматами з кущів? Кажуть що зостраху люди понарозказували про цей танк значно більше, аніж він насправді робив на полі бою. Тим не менш, феноменальний комерційний успіх навіть першої серії танків свідчив, що боятись було чого.
Демолішер з’явився на початку Спадкових Війн як танк, який міг би нищити бойові мехи. В першу чергу він цікавив гарнізони планет, які не могли собі мех дозволити. Кожна наступна лінія танків покращувала той чи інший аспект машини, зменшуючи необхідну кількість екіпажу (з оригінальних семи до чотирьох), переносячи машину на дві гуслі з чотирьох чи прибираючи необхідність знаходитись у спецкостюмі всередені аби не зваритись заживо від спеки. Демолішер постійно оновлювали випускаючи “апгрейд кіти” для дрібних рефітів, тому існує чимало варіацій.
В основі ж лежить 240-вий двигун що несе танк вперед зі шкидкістю 54 км/год. Щоб захистити екіпаж від жалоб цивільних і поганого настрою має 10 тон броні (40 спереду, 30 з боків, 20 позаду та 30 на турелі). Основне блюдо – пара АС 20 з 4 тонами снарядів, які здатні легко рознести вщент ворожий танк чи бойовий мех. Все це за 2 мільйони Ц-білів + чайові, доставка та солярка для версій машини без термоядерних двигунів. Цей танк неприкрито полюбляє засідки та міські бої, де дуже легко ховатись за будинками, очікуючи на ворога що приїхав на культурний променад. Простота та ефективнісь дизайну вплинули на наступні варіації танка.
Інші моделі:
- Захисний – чотири кулемети, півтони патронів замість двох з половиною тон броні. Використовувались у Спадкових Війнах коли піхоти навколо ставало забагато.
- Девастатор – Демолішер третього покоління, він і наступні несли термоядерні двигуни. Лише шестеро танкістів, але дев’ять тон броні. До гармат додали одну SRM 6 з тоною ракет спереду, малі лазери – один, турель і по одному на кожен бік, а також спереду приліпили вогнемет. Ціна підскочила у два рази порівняно з оригіналом.
- Гаусс – Цей і наступні потребували лише 4 танксти. Дві гаусски з чотирьма тонами відер, два середні лазери та одинадцять тонн броні. Також потребував лише чотирьох танкістів, і коштував як два оригінальні танки. Тепер зі смаком “Снайпер”.
- MRM – Десять з половиною тон ферро фібри, С3 раб та три MRM 30 з шістю тонами ракет. Загалом, дев’яносто ракет з залпу це доволі непогано. Коштував також чотири з половиною мільйони.
- Arrow VI – Вісім з половиною тон ферро фібри, два середні лазери, дві Arrow VI ракетні системи з сімома тонами ракет. Тепер воно стало артилерією. Також ціна повзе до п’яти мільйонів.
- Клан – Кланова версія. Дев’ять з половиною тон ферро фібри, шість кулеметів з пів тоною патронів, у турелі два середні пульс-лазери та дві LB 20-X гармати з вісьмома тоннами снарядів, бо клани все роблять краще. І втричі дорожче.
- Девастатор II – Темна Ера принесла новий Девастатор, з двома покращеними важкими гауссовими гвинтівками в турелі та дрібною протипіхотною зброєю на корпусі.
Слід зазначити що Демолішер II був іншою машиною, яку Лірійський Альянс розробляв на заміну оригіналу. Це був 100 тонний танк, що скоріше надихався старим Демолішером і вироблявся Дефінс Індастріз, і про нього ми поговорими іншим разом.