Техніка тижня: Бегемот – Залізний капут

Виробник – Алдіс Індастріз

Рік виробництва – 2952

Клас – Штурмовий

Маса – 100 тонн

Двигун – GM I.C.E. R200

Швидкість – 32 км/год

Ціна – 3,044,667

BV (2.0) – 1173

Як не дивно, замовниками Бегемота був дім Девіон, а не Штайнер. Основними критеріями були величезна кількість зброї та товстенна броня, а швидкість – дідько з нею. 5 років розробок потому на поле бою викотився перший Бегемот, в якому вирішили 2 проблеми танків – недостатній калібр зброї, аби знищувати бойові мехи, та недостатню кількість зброї, аби тебе не застрелила з пістолету піхота.

В серці залізного чудовиська звичайний двигун внутрішнього згоряння, що дещо збільшує витрати на утримання цього пожирача солярки, але дуже скромна ціна самої машини доволі сильно все компенсує. Слід зазначити, що в Бегемоті достатньо місця всередині, аби танкісти могли розкласти стіл і відсвяткувати знищення ворога, що зробило його дуже популярним вибором для танків Штайнерів.

Звичайний Бегемот несе на собі 13 тонн броні – 46 спереду, 38 по бокам, 40 ззаду і 46 у турелі. Це загалом чимало і забезпечує танку витривалість при контрбатарейному вогню. Основна зброя машини – 2 АС/10 з двома тонами снарядів у турелі, на додаток до яких в турелі міститься 2 SRM 6 з двома тонами ракет для коротших дистанцій. Решта обладнання – 2 кулемети для прикриття з боків та 2 кулемети спереду з тонною патронів, 4 SRM 2 з тонною ракет ( 2 попереду, 1 зліва, 1 справа) та 4 LRM 5 спрямовані вперед з двома тонами ракет. Загалом, Бегемот здатен воювати на всі 4 сторони вельми багатим арсеналом і бути ефективним на всіх дистанціях, чого не скажеш про деякі інші танки. Шкода, що він дуже повільно цю дистанцію змінює.

Інші моделі:

  • Броня – легендарна конфігурація, що светна своєю, як не дивно, бронею. SRM 2 та кулемети зняли, додали броні. 8 тонн броні, якщо бути точним, і профіль виглядає як 74 спереду, 61 в боках, 66 позаду, 74 у турелі.
  • Вогнемет – SRM 2 замінили на вогнемети, аби піхота точно не лізла.
  • Куріта – У часи громадянсьої війни Куріта переробили танк, Залишивши спереду лише 2 LRM 5 з артемісом, а в туррель запхали 2 MRM 10, 2 SRM 6 з артемісом та 2 Ультра АС 10, замінивши броню на ферофібру из збереженням покриття оригінального танку.

Численні кустарні модифікації просто забивали вільне місце для команди припасами, трофеями чи іншим вантажем.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар