Виробник – різні

Рік виробництва – 2871

Клас – Штурмовий

Маса – 100 тонн

Двигун – 200

Швидкість – 32 км/год

Ціна – 8,665,667

BV (2.0) – 2076

У сиву давнину, коли клани активно займались бойовою технікою, було створено машину що займала нішу штурмового меха, що і досі є претендентом на титул абсолютного короля танкових сил – Марс.

Цей давній дизайн засновувався на виділенні більше половини загальної маси під озброєння, або коротше кажучи, туди напхали гору зброї і навіть не забули про броню.
Протягом вже кількох сторіч Марс є активною гарнізонною та фронтовою машиною, і запас машин поповнюють по мірі їх втрати серед усіх кланів, а Пекельні Коні штампують нові машини безперестанно.

Захищає марс 11.5 тонн ферофібри – 50 одиниць спереду, 43 по бокам, 37 у дупі та 47 у турелі – відносно високий рівень захисту як на танк. Відразу звернемо увагу на слона – швидкіcть у 32 км/код можна порівняти з Бегемотом, тому ця броня знадобиться. Також, 7 членів екіпажу не лишають місце індивідуальній славі воїна. Та у в чому ж сенс Марсу? Гаусова гвинтівка з 2 тонами набоїв та клановий ER великий лазер влізли в турель, як і 2 кулемети для захисту від піхоти, лівий і правий боки містять STREAK SRM 6, а вперед ще дивляться 3 LRM 15 з Артеміс системою та LB X 10 з 2 тонами снарядів, а також вистачило місця під ECM систему та кланові кейси.

Через відносно дешевий 200тий термоядерний двигун все це багатство виходить у 8.5 мільйонів Ц-білів у перерахунку на валюту Сфери, що вкрай скромна ціна для такого арсеналу.

Інші моделі:

  • XL – втрата кулеметів та півтони броні дозволила клану Пекельного Коня запхати в Марс 300 XL двигун, що збільшило швидкість ( і ціну) машини, але коні люблять свої танки, а клани не рахують гроші.
  • ATM – Лише кулемети, Гаусова гвинтівка та EСМ система лишились з обладнання оригіналу. Великий лазер замінили на важку версію, жертвуючи точністю і дистанцію заради вогневого потенціалу, STREAK системи зменшили до версії на 4 ракети, LRM 15 замінили на ATM 9 з 9 тонами різноманітних ракет. Це додало тактичної гнучкості із різноманітними ракетами.
  • HAG – кулемети замінили на AP гаусові гвинтівки, STREK зняли, як і автоматичну гармату, лишили XL двигун але без додавання швидкості – все це ціна встановлення HAG 30 з 12 снарядами. Решта обладнання лишилась на місці. Фактично, захист з малих ракет змінили на колосальну вогняну потужність нової гармати.