Мех тижня: Дабоку, Маулер, Лайнсмен (Daboku, Mauler, Linesman) – Довгий шлях до успіху

Виробник – Лютьєн Армор Воркс

Рік виробництва – 3038 (Дабоку), 3048 (Маулер), 3015 (Лайнсмен)

Клас – Штурмовий

Маса – 90 тонн

Двигун – 270 (Дабоку, Лайнсмен), 270 XL (Маулер)

Швидкість – 54 км/год

Ціна – 8,012,300 (Дабоку), 18,399,600 (Маулер), 8,077,660 (Лайнсмен)

BV (2.0) – 1290 (Дабоку), 1460 (Маулер), 1400 (Лайнсмен)

Слід зазначити на початку цієї статті, що ця лінійка машин фактично – мем заснований на іграшці бойового меха, який викидав пілота. Звісно, це не дало машині гарної слави.
В далекому 3015 Капелани збирались створити новий дизайн бойового меха, і двома основними варіантами були Катафракт та Лайнсмен. Оскільки Конфедерація змогла б активно виробляти лише один з них, Канцлер надав перевагу Катафракту, а прототипи Лайнсмена відправили на тестування до Кавалерії МакКарон, до вони непогано себе показали, але до 4 Спадкової Війни про дизайн не згадували. Тоді його передали Драконіс Комбайну під час обміну технологіями.

Так і виник Дабоку – меметично погана машина, що була смертельним вироком для пілота. Причиною була феноменально не адаптована електроніка, яка через погано підігнаний КЕЙС автокатапультував пілота від влучання в центральний торс (бо систему зняли з легкого меха, і вона вважала що на цій висоті взагалі-то кокпіт, час рятувати пілота). Також, від фізичних атак Дабоку любив скидати амуніцію, потім падати, викидаючи пілота, власне, на саму амуніцію і детонувати її, що призводило до стрімкої мандрівки самурая на зустріч з духами пращурів. Виправивши численні проблеми, модель зам’яли та перейменували в Маулер – назву, яку мех отримав від військ ФедКому.

Так виникла третя іпостась – Маулер. Із виправленою електронікою, функціональним кейсом і без проблем в катапультою; загалом вийшов непоганий мех. Фактично, машина вогняної підтримки для екстремальних дистанцій та зенітна система в одній 90 тонній особі. Технічне оснащення відрізнялось між інкарнаціями, тому розглянемо їх окремо.

  • Лайнсмен – Мало відомо про цю машину, окрім того що вона мала звичайних двигун на одиночні охолоджувачі, 2 середні лазери, 4 АС 2 та 2 LRM 15. Одна з прототипних варіацій замінювала лазери на великі лазери, жертвуючи двигуном, і грілася як дурна в результаті. Про броню інформація не збереглась.
  • Дабоку – 2 великі лазери, 2 LRM 10 з двома тонами ракет, 4 АС 2 з двома тонами снарядів і кейс у торсах. 12 звичайних охолоджувачів не витримають 2 альф машини, захист надавало цілих 9.5 тонн броні – 23 (8 у спині) в центральному торсі, 15 (5 у спині) у бокових, 16 у руках та 20 у ногах. Так, броня також була феноменально погана.
  • Маулер 1R – перша машина нової лінійки. АС 2 на місці зі своїми 2 тонами снарядів, лазери прокачали до ER моделей, 2 LRM 15 з 4 тонами ракет значно покращили і витривалість і вогняну потужність, 11 подвійних охолоджувачів все ще не вистачає для альфа-страйку, але воно стало менше грітися, 11.5 тонн ферофібри надали на третину краще бронювання – 27 (10 в спині) в центральному торсі, 26 (10 в спині) в бокових, 22 у руках та ногах. Ціною було встановлення XL двигуна і астрономічне зростання ціни і зменшення витривалості меха.
  • Маулер 2R – повернулись до стандартного двигуна, 10-тих ракетниць. Лазери замінили на 4 ER середні лазери, усі гармати прокачали до ультра-версій, і додали 1 подвійних охолоджувач. Так, він все ще перегрівається. Так, тепер ще і гармати ламаються і ракет стало менше, але покращилась витривалість через двигун, та загалом мех все ще робить пілоту боляче, тільки в цей раз інакше.
  • Маулер 3R – Ракети знову 15 моделі, гармати замінили на 2 ЛБ-Х 10 із 4 тонами снарядів, впхнули 3 стрибкові двигуна на С3 раб. Із лазерів лишився лише один малий лазер в голові, і знову ХL двигун.
  • Маулер С – З 1R зняли тону снарядів до гармат в впхнули с3 раб. Як не дивно, ще значно покращило точність, але снарядів для гармат перестало вистачати на бій.
  • Маулер 1К – Мех вирішили оновити. XL двигун, 11 подвійних охолоджувачів, 12.5 тонн ферофібри. Ракети все ті ж 2LRM 15 з 4 тонами ракет, Гармати тепер Легкі АС 5 з 4 тонами снарядів, кейси від лукавого, тому їх прибрали, замість лазерів дві короткі PPC. Куріта, як завжди, вважають що охолодження не потрібне.
  • Todesbote – Машина лірійського злочинця. 10 подвійних охолоджувачів, 27 тонн укріпленої броні, кейс на всіх снарядах. Озброєння – 2 Ультра АС 10 з 4 тонами снарядів та 2 MML7 з тоною ракет короткої дистанції. Це точно Маулер?
Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар