Виробник – Технікрон Мануфакчюрінг, Лютьєн Армор Воркс
Рік виробництва – 2779
Клас – Важкий
Маса – 60 тон
Двигун – Vlar 300
Швидкість – 85 км/год
Ціна – 5,514,560
BV (2.0) – 1192
Оригінально, дизайн мав замініти собою Райфлмен (автору дуже цікаво, як саме), але якимось дивним чином швидкий кавалерійський мех на зміг витіснити з лав збройних сил Сфери вогняну платформу. Тим не менш, незважаючи на численні біди з дизайном, Квікдро активно використовувався сферою протягом Спадкових Війн і після них. В чому секрет проблем і успіху водночас?
Квікдро – одна з перших кавалерійських машин сфери у важкому класі, її побратими – Дракон, Чемпіон, а також купа дизайнів після вторгнення (Ракшаса, Сокільничий і тд), відрізняються від стандартних важких мехів своєю швидкістю у 86 км/год та, часто, наявністю стрибкових двигунів. Це часто призводить до того, що машина в результаті може наздогнати середні мехи, але погано броньована і недоозброєна як на тонаж, чи інших подібних проблем. На захист Квікдро, у проектуванні було багато цікавих рішень у будові актуаторів – руки машини могли легко вивертатись в спину, і через розміщення зброї мех не мав сліпих плям, а ноги дозволяли лазити по важкій місцевості. Також, ті самі ноги легко ламались через навантаження під час бою, що частково компенсували наступні моделі.
Базова модель мала 4 середні лазери, 2 з яких були повернуті за спину, LRM 10 та SRM 4 з тоною ракет та 13 охолоджувачів. Лазери знаходилися у руках, аби крутитися на всі боки. Проблем було декілька – недостатнє охолодження, враховуючи стрибки, обмежувало зброю, і лише 8 тонн броні – 17 (8 в спині) в центральному торсі, 14 (7 в спині) в бокових, 11 у руках і 15 у ногах більше нагадувало середній мех. Тим не менш, виробники працювали над вдосконаленням дизайну (і на думку автора у них вийшло, на відміну від багатьох).
Інші моделі:
- QKD-C – 1 лазер в спині Куріта замінили на С3 раб для С3 ленсів. Загалом, Квікдроу непоганий розвідник та споттер для подібної ролі.
- QKD-4H – польовий рефіт часів Спадкових Війн, що міняє SRM та 2 середны лазери місцями, що часто використовувався пілотими, які хотіли більше піу піу у фронтальній арці, а не в дупі.
- QKD-5A – варіант 3002 року, LRM вининули заради 4 охолоджувачів і ще 2 середніх лазерів. Загалом, вперед можна було стріляти навіть не нагріваючись, хоча при повному лазершоу могли початися проблеми.
- QKD-5K – це 5А з ферофіброю і подвійними охолоджувачами. Не знаю що ще додати, може те, що машина максимально прогрівається на 26 а охолоджується на 34, 4 охолоджувачі можна було і прибрати. І додати наприклад 3.5 тонн броні чи щось таке, але кому потрібна та броня?
- QKD-5K2 – це 5К (тобто 5А) але 2 лазери в торсах і SRM поміняли місцями, де ж ми вже це бачили.
- QKD-5M – технологічне оновлення оригінальної моделі від виробника. 8 тонн ферофібри, 13 подвійних охолоджувачів, кейс, SRM система замінена на ондозарядну викидну систему. Фактично, це майже повний апгрейд оригіналу – воно не гріється, воно несе більше броні.
- QKD-5Mr – переробка попередника часід джихаду, 1 охолоджувач і srm викинули, запхали ER на лазери, прицільний компльтер, артеміс систему на ракети і guardian ecm.
- QKD-8K – модель 3062 року. Ендо сталевий скелет, 8.5 тонн ферофібри, 4 ER середні лазери спереду та МRM 30 з двома тонами ракет, бо Куріта всюди їх пхали.
- QKD-9M – легка ферофібра, 2 великі лазери, ТАГ для наведення артилерії, LRM 15 з кейс 2 і 2 тонами ракет та прицільний комп’ютер – тепер снайпер?
- QKD-8X – Експериментальний Недо-Омнік-Для-Безхатьків. Поставили кокпіт в торсі, міомери потрійної сили та кокпіт у торсі. в голову вставили туррель-систему, ТАГ та PPC, в спині лишили лазери та закріп для змінного обладння рук, яке поділили на важкі паки у 12 тонн та легкі у 6 тонн. Варіанти омнімоделі:
- Важкий ракетний – LRM 20, тона ракет, тона броні.
- Важкий гарматний – ЛБ-Х 10, півтони снарядів, півтони броні.
- Важкий СТРІК – 4 СТРІК SRM 4, тона ракет і 2 тони броні.
- Важкий ротор – Роторна АС 5, півтори тони снарядів і півтони броні.
- Важкий тандерболт – Тандерболт 10 ракети з 3 тонами ракет і 2 тонами броні.
- Легкий гарматний – Легка АС5, півтони снарядів, півтони броні.
- Легкий протипіхотний – 5 кулепетів, півтони куль, вогнемет танковий і тона напалму, тона броні.
- Легкий лазерний – середній лазер, 3 охолоджувачі, 2 тони броні.
- QKD-8P – серійна модель 8Х. Прибрали Стелс броню і турель в голові.
Загалом, Квакдроу – непоганий кавелерійський мех, і, за вийнятком кількох згвалтуваннь шассі, інженерами доволі дешева та часто ефективна машина.