Мех тижня: Чарджер (Charger) – легкий мех у шасі штурмового

Виробник – Веллс Технолоджис, Лютьєн Армор Воркс, Равенна Електронікс, Сапфір Металс

Рік виробництва – 2665

Клас – Штурмовий

Маса – 80 тон

Двигун – 400

Швидкість – 85 км/год

Ціна – 7,520,370

BV (2.0) – 981

Оригінальноє ідєєю було створення надважкого розвідника, який може пережити контакт з ворогом. Зброї йому особливо не потрібно, броні – аби пережити кілька пострілів, і швидкість максимальну для штурмового шассі. Так виник Чарджер, відома на всю Сферу помилку у дизайні.

400 двигун надає йому швидкість у 86 км\год, але займає 60% масси машини. Озброєння – добре відомий жарт. Тому пілоти цих машин стали відомими своєми відчайдушними таранами, бо копняк стандартної моделі має більше сили, ніж все її озброєння. Тим не менш, більше 500 Чарджерів дожило до кінця Спадкових Війн, з 1000 вироблених. В чому секрет? По-перше, синдром “Невловимого Джо”. В Чарджер не стріляли, бо він не вважався небезпечною ціллю, поки не починав бігти на таран. По-друге, це проста в обслуговуванні машина, яка все ще страшно виглядає зі сторони і може перевернути руками танк, замість того, аби в нього стріляти. По-третє, технічна простота дозволила ремонтувати та переоснащати машини доволі легко. Це породило купу альтернативних моделей меха, які можна розділити на 2 категорії – перетворення Чарджера на звичайний штурмовий мех меншим двигуном, і використання альтернатиих методів досяганні великої швидкості. Були ще, звісно, моделі, гірші за оригінал, що використовувалася для тренуваннь і покарання пілотів, але про це згодом.

Цікаво, що оригінальна модель вимерла після Джихаду, але деякі з моделей Куріти (звісно, хто б ще любив цю машину) та рефіти продовжили існувати. 2 найвідоміші нащадки Чарджера – Хатамото (на чарджер наділи зброю Тага) та Кудгель (Машина смерті з арен Соларісу 7).

5 маленьких лазерів складало зброю базової моделі 1А1. Захищало її 10 тонн броні – 25 (6 у спині) в центральному торсі, 20 (5 у спині) у бокових торсах, 15 у руках та 20 у ногах. Наспрадві, це витримає і АС 20, але фокусованого вогню мех, нажаль, пережити не може. Щодо озброєння – можна поганяти піхоту. Звісно, це було так і задумано, але не завжди плани бувають хороші.

Інші моделі:

  • CGR-1A5 – Капелани зменшили двигун, і в мех влізло АС-20, 2 SRM 6, середній лазер та 5 тонн броні.
  • CGR-1A9 – Куріта зменшили двигун, замінили всі малі лазери, окрім того що в голові, на середні, впхали LRM 20, 2 тони ракет, 4 стрибкові двигуни.
  • CGR-SB “Challenger” – двигун зменшини до 240го, аби надати поважний профіль руху Атласа. В голові – середній лазер, інші малі лазери стали великими лазерими, броні тепер 15.5 тонн і в машину запхали 28 охолоджувачів.
  • CGR-1L – експортна меметична модель для Капелланів. Шляхом заміни озброєння на 2 середні і 1 великий лазер, значно виросла небезпека маши… Ой, 5.5 тонн броні. Загалом, у 4тій спадковій Капелланам було вже ні на що скаржитись, але після неї мех використовувався для тренуваннь і покарань.
  • CGR-2A2 – периферійна модифікація часів Громадянської Війни. 1 тонну броні і зброю замінили на 1 середній лазер і 5 однозарядних 10тих ракетних систем. Загалом, мех небагато втратив і навіть міг разок весело розрядитися по ворогам.
  • CGR-3K – Апгрейд 1А9. XL двигун, артеміс на ракети, середні лазери тепер пульси а малий з голови зняли. Також додали один стрибковий двигун. Можливо, приймав участь у війні 3039, а можливо то був Хатамото-Казе, точно не відомо.
  • CGR-3Kr – Із моделі К зняли озброєння, додати ТСМ і меч, прицільний ком’ютер та легку ферофібру. нове озброєння – легка PPC, Snub-nose PPC, 2 ER середні лазери, середній лазер, ER маленький лазер та маленький лазер.
  • CGR-C – модифіказція 3К. Один з пульсів викинули, додали с3 раб та тону ракет.
  • CGR-KMZ – Каміказе, незважаючи на швидкість у 64 км/год, мав покращені стрибкові двигуни аби стрибати на 180 метрів, також використовував легку ферофібру для броні. Озброєння складало дві легкі та одну важку PPC, MML-9 з двома тонами ракет.
  • CGR-SA5 – легкий двигун та маск давали можливість розганятись до швидкості старого Чарджера, ендосталевий скелет зберігав масу. 15.5 тонн броні захищали 3 Er середні лазери, Лб-Х 20 та 2 STREAK SRM 6 системи.
  • CGR-1X1 – Модифікація базової моделі на новітні технології. XL двигун, нагнітач, МАСК – бо треба бігати як навіжений. ER великий лазер та середній х-пульс лазер замінили озброєння, броню замінили на ферофібру, додали лазерну АМС та ракетні приманки доповнювали цей мех. Нарешті мрія авторів оригінілу була втілена в життя – майже.

Кастомна модель:

  • Charger Storrs – чарджер, без 3 охолоджувачів та 1 великого лазера. Фактично, більше шкоди аніж покращення.
Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар