Мех тижня: Крикун (Screamer), У пошуках вундерваффе

Виробник – Озброєння Мартісон

Рік виробництва – 2777

Клас – Середній

Маса – 50 тон

Двигун – 275

Швидкість – 86.4 км/год, 1880 атмосферне прискорення

Ціна – ? (8376562 – вартість у перерахуванні через конструктор)

BV (2.0) – 1144

Крикун був ще одним прототипом, коли пан Амаріс відчував наближення флоту Ліги та намагався створити нові не бачені машини війни, що дали б йому тотальне домінування на полі бою. Розробка машини почалась у 2774 році, і хоча інженери передали повні плани Керенському, але в виробництво вона так і не пішла. Єдиний тестовий зразок розбився після польоту над Європою під час конвертації; враховуючи розміщення баз, скоріше за все через Ла-Манш.

Єдиним озброенням машини було одне ER PPC, також було 4 кріплення під навісні бомби. 10 подвійних охолоджувачів загалом справлялись з єдиною гарматою. Цей LAM* був доволі важким, і був обладнаний 4 стрибковими двигунами що також використовувались як турбіни. Кількість палива для атмосферних польотів невідома, тому автор може лише припускати що воно відповідало специфікаціям інших LAMів того часу. Машина мала використовувались для бомбового нальоту з подальшою конвертацією для швидкого вогню на бігу.

Загибель пілота у першому польоті викреслило цю машину з історії, як і асоціація з Амарісом. Ліга, що на той час не мала можливості активно виробляти нові дизайни, скоро перестала існувати, а у вигнанні пілотам гібридних машин не знайшлось місця у клановій ієрархії.

*LAM – Land-Air-Mech, говорячи простою мовою – трансформер. Це тип мехів, що можуть трансформуватися в аерокосмічний винищувач із опціональною можливістю мати між режимами меха та аерокосмічного винищувача ще один режим – АероМех. Саме в цьому режимі зображений Скрімер на обкладинці.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар