Виробник – Токаша мехворкс Альфа, Зброя Оліветті
Рік виробництва – 2827
Клас – Штурмовий
Маса – 100 тонн
Двигун – 300 XL
Швидкість – 54 км/год
Ціна – 22,500,000
BV (2.0) – 1950
Бейн оригінально був прототипом Зоряної Ліги, який не було вироблено через війну Амаріса та розвал ліги. Як і велику кількість дизайнів бойових мехів, його вивіз з собою Керенський. Загалом, машину використовували як платформу для тестувань озброєння, і як гарнізонний мех другої лінії сотні років, але один з елементів базового дизайну Бейна час за часом повертав до себе кланових вчених, що створювали нове чудовисько в його модельний ряд. Особливістю дизайну була його структура. Бейн – 100 тонна платформа з 19 тонами броні та XL двигуном. Фактично на цьому оснащення скелету меха і завершується, залишаючи великий простір для альтернативно раціональних ідей кланових вчених.
Сама платформа базова включає в себе 19 тонн броні – 46 (13 в спині) у центральному торсі, 32 (10 у спині) в бокових торсах, 34 у руках та 42 у ногах, та використовує стандартні 10 подвійних охолоджувачів. Для деяких моделей, цього вистачає. Озброєння Бейну – 4 кулемети з тонною куль, і якісь 10(!) ULTRA AC 2 з 4 тоннами снарядів. Це задає тон наступним моделям машини, як і роль надпотужних машин вогневої підтримки.
Незважаючи на відносно слабку силу цих гармат, 10 штук видає стабільний потік свинцевого дощу крізь який не пролетить жодний літак чи гелікоптер. Та і звичайним комбінованим силам не сподобається стільки гостинців. Слід також зазначити і шалену дистанцію вогню цього меха.
Продовження модельного ряду :
- Бейн 2 замінює усі гармати на 4 ULTRA AC 10 та 14 (!) тонн снарядів до них. Звісно, ефективніша дистанція його вогню менша за попередню модель, але і нищити бойові мехи ця модель може значно швидше.
- Бейн 3 – ультимативний ракетний човен. 19 подвійних охолоджувачів, 8 LRM 15 з 16 (!) тоннами ракет та STREAK SRM 4 OS в голові про всяк випадок. Воно випльовує тонну ракет повним залпом. І може зробити їх 16.
- Бейн 4 – 17 подвійних охолоджувачів, ER великий лазер, 3 ATM 6 з 4 тоннами ракет та скромні 2 ULTRA AC 20 з 6 тоннами снарядів. У цій моделі вчені Нефритових Соколів змінили стандартну формулу і вирішили конфігурувати мех ближнього бою “який перевершить Королівського Краба”. Цей мех також перегріється після 20 секунд неперервного вогню усієї зброї,(але автор не буде заздрити бідоласі, в якого ці 20 секунд вогню будуть летіти).
- Бейн XR – Експериментальна машина. 4 Роторні AC 2 з 2 тоннами снарядів, КЕЙС 2, ER великий лазер, 2 STREAK LRM 10 з 2 тоннами ракет та рефлективна броня. 16 лазерних охолоджувачів , ендо-композитна структура вказують на дизайн Нефритового Сокола.
- Бейн 5 – фінальна версія XR. 4 Роторні AC 2 з 4 тоннами снарядів, 2 LRM 10 з 2 тоннами ракет, ER великий лазер, Кейс 2 та ECM. 17 подвійних охолоджувачів та ендо-композитна внутрішня структура, що стала стандартом для наступних моделей.
- Бейн 6 – ревізія оригінальної. 10 PROTOMECH AC 2 з 6 тоннами снарядів, 4 ER середні лазери, прицільний комп’ютер, ECM і 13 подвійних охолоджувачів.
- Бейн 7 – Вони знову це зробили. 4 ER середні лазери, ECM , 2 HAG 40 з 12 тоннами снарядів і 14 подвійними охолоджувачами.
Використання Бейна залежить від його моделі. Так майже усі моделі – машини вогневої підтримки, що розрізняються зброєю і дистанцією. 3 – ракетний катер ефективний на усіх дистанціях через особливості кланових ракет. 7 – HAG машина кластерної смерті, яка може розтрощити армію. XR та 5 змішані машини прямого та непрямого вогню, потужні зенітні платформи. 1 і 6 – машини прямого вогню дощем з дрібних снарядів. 2 – Машина середньої дистанції з доволі страшним теоретичним вогнем. З лінійки вибивається Бейн 4 – це Королівський Краб, і розглядати його слід як аналогічну повільну штурмову машину, а не вогневу платформу.
Слабкі місця машини часто полягають у її гарматах. Ультра і роторні гармати легко виходять з ладу, і модель 2 до цього дуже вразлива, оскільки фактично не має допоміжної зброї окрім своїх гармат і кулеметів. Також, Бейн зберігає снаряди у торсах, що з одного боку може призвести до детонацій, але вони гарно захищені бронею.
Фактично, для кланів Бейн став концепцією “Як далеко можна зайти, якщо довести якийсь вид зброї до абсолютно ірраціональної кількості”. За це можна любити чи ненавидіти Бейн, і завжди слід поважати це чудовисько.