Мех тижня: Віндикатор (Vindicator) – Дитя Партії

Виробник – Церес Метал Індастріс

Рік виробництва – 2826

Клас – Середній

Маса – 45 тонн

Двигун – 180

Швидкість – 64 км/год

Ціна – 3,181,083

BV (2.0) – 1024

Перша Спадкова Війна знищила майже все виробництво бойових мехів у Капеланській Конфедереції, за винятком заводу Церес Металс на Капеллі. Але він не був пристосований для виробництва мехів більших за 60 тонн. Аби забезпечити виживання своєї держави, було прийнято рішення створити нову машину – дешеву, максимально мультифункціональну, ту, яку можна збирати вдома, і зробити їх до біса багато. Так і виникло ще одне дитя спадкових війн – Віндикатор, продукт компромісу і необхідності. Він може все, але добре може нічого.

Цей бойовий мех мало змінився за більш ніж 200 років своєї служби, оновивши модельний ряд у 51 та 60-тих роках. В основі дизайну завжди лежала ідея “зробити максимум однією машиною”, тому все, окрім маленького лазера, вироблялось локально. Озброєння включало малий лазер у лівій руці, яка також була повністю функціональною для роботи з вантажами, середній лазер в голові, що робив кокпіт доволі малим через системи охолодження, PPC локального виробництва з унікальною системою забору зовнішньої води для охолодження, яка іноді збоїла через жаб, що застрягали в ній, чи коли мех розстрілювали поки він купав зброю в озері, та LRM 5 з тонною ракет. Через низьку швидкість, машина мала 4 стрибкові двигуна для маневрування. По броні – було 9 тонн, 18 (9 у спині) у центральному торсі, 16 (6 у спині) в бокових, 14 у руках та 18 у ногах. Загалом, прийнятно для 45 тонної машини. Для охолодження мех має 16 охолоджувачів, чого загалом вистачає.

  • VND-1X – Рання модель з кулеметами замість маленького лазера. Але це було не патріотично.
  • VND-1AA – “Янгол помсти”. З машини зняли 4.5 тонн броні, додали 1 стрибковий двигун і збільшили розмір двигуна аби мати вдома власний Фенікс Хок. Кінець був трохи очікуваним, цей паттерн виявив деякі проблеми які командири не очікували, наприклад картонну броню і був “подарований” куди подалі.
  • VND-1SIC – Стандартизована версія машини Компакту Святого Іва, Великий лазер замінив PPC, але ракет стало 10 а не 5. Ну і зняли один охолоджувач – кому він потрібен?
  • VND-3L – Оновлення моделі 3051 року. ER PPC замінило звичайне, усі лазери викинули заради середнього пульс-лазера, поставили подвійні охолоджувачі та кейс.
  • VND-3Ld (Drone) – Спроби у роботів-вбивць. Через додаткову вагу кокпіта, з шасі викинули ракети і кейс, додали 2 ER середні лазери і подвійний охолоджувач.
  • VND-3Lr – Експериментальний рефіт, усю зброю замітили на ER середній лазер, MML-5 з двома тонами ракет під кейсом та короткоствольна PPC.
  • VND-4L – Використання XL двигуна і додаткового стрибкового двигуна дало новій версії швидкість “Янгола помсти” без жертв броні. Озброєння включало ER PPC, ER середній лазер, LRM 5 З тонною ракет під кейсом. З новинок також стелс броня та Guardian ECM, що додали машині витривалості там, де забрав двигун.
  • VND-5L – Доволі сильний сайдгрейд машини. Лишаючи на місті 10 подвійних охолоджувачів, старий двигун та ER PPC, техніки видали меху TSM, меч, 2 маленькі пульс лазери, 2 середні пульс лазери, 2 ER середні лазери, пів тони броні, перетворивши Віндікатора на машину ближнього бою.
  • VND-6L – Радикальна варіація часів Джихаду, ця машина використовую шасі 5L, але додає Guardian ECM, стелс броню, лишає меч та міомери, 2 ER середні лазери. решта озброєння – плазма-гвинтівка з 2 тонами картриджів та 2 однозарядні Rocket Launcher 10.

Кастомні (іменні) моделі

  • VND-1R Vong – Для огрядного мехвоїна середній та малий лазер поміняли місцями.
  • VND-1R St. Ives Blue – Оригінальний рефіт, що отримав серійну модель у Компакті Іва.
  • VND-3LD Vindicator Dao – Цей мех використовував ендо-сталевий скелет, аби влізли нагнітач, 2 Системи Посилення Актуаторів в руках, кланова ER PPC лазерна AMS і Тазер (кабель вимикання чижих мехів або підриву власною дупи). Мах використовував кланові подвійні охолоджувачі, компактний двигун і компактний гіроскоп.

Загалом, роль Віндікатора як лінійного меха змінилась лише у моделі 5L. У всіх інших варіаціях машина затикає собою вразливі місця ленса – веде снайперський вогонь, додає свої ракети до великого ракетного залпу, підбирає важливі вантажі коли більше це нікому робити, і загалом слугує еталоном лінійного меха – дешевий, простий у використанні, максимально мультифункціональний. Дешевий, поки в нього не поставлять XL двигун.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар