Виробник – Установа Йорк Батлмех У3

Рік виробництва – 2907

Клас – Штурмовий

Маса – 85 тонн

Двигун – 255

Швидкість – 54 км/год

Ціна – 9,691,255

BV (2.0) – 2776

Коли у 2854 році клан Койота представив технологію Омнімехів, клан Кривавого духа міг виставити лише 3 галактики, і ті не повної сили. Загалом, приймати участь у битвах за зразки омні-технології вони навіть фізично можливості не мали, тому, було розроблено нову програму оновлення техніки клану. Будь яка бойова машина мала відповідати чотирьом критеріям – дешева у виробництві, витривала, здатна на постійний вогонь та максимально ефективна. Незважаючи на те що загалом ці вимоги звучать як правила здорового глузду при побудові бойових мехів, клан у минулому іноді створював машини, що порушували одну чи кілька з цих умов. Через кілька десятиліть випробувань та вдосконалень було створено гордість вчених клану – Блад Кайт.

Блад Кайт відповідає всім ознакам ідеалу клану Кривавого духа. Він дешевий у виробництві, оскільки з дорогих компонентів там використано лише ендо-сталь. Він витривалий, оскільки це 85 тонна машина з максимальним бронюванням. На меху розміщено 39 (12 в спині) броні в центральному торсі, 27 (9 у спині) в бокових торсах, 24 у руках та 30 у ногах. Невелика швидкість компенсується трьома стрибковими двигунами, а КЕЙСИ дозволять цьому меху битися навіть коли від нього залишиться центральний торс на ніжках. 21 подвійний охолоджувач повністю покриває лазерну зброю машини, а також дає можливість використовувати і частину ракетної зброї залишаючись прохолодним.

Стосовно зброї, машина обладнана 3 ER великими лазерами, один з яких знаходиться в голові бойового меха, трьома LRM 15 з 6 тоннами ракет та трьома SRM 4 з тонною ракет. Це надзвичайно проста та вельми ефективна комбінація що здатна як до прямого, так і до непрямого вогню і ефективна на всіх дистанціях. І, враховуючи відсутність систем наведення на ракетах, теж доволі дешева у використанні.

Інші моделі:

  • Блад Кайт 2 – через союз з кланом Вогняного Гамадрила з’явився наплив дорожчих технологій і базовий дизайн зазнав переробки. Лазери, одну LRM та усі SRM зняли, на ракети поставили Артеміс, і до дизайну додали один охолоджувач та легку пробу. Основною зброєю машини стали 3 ER PPC.

Використання Блад Кайту дуже просте – це невмирущий шмат заліза з купою зброї, який загалом не потребує обережності у використанні і використовує тактику – “стріляй у ворога поки не знищиш його”. Схожим чином виглядає і битва проти цієї машини – Кайт міцний “зомбі” через розміщення зброї в центральному торсі і голові.