Техніка тижня: Уйзилопочтлі (Huitzilopochtli) – “мобільна” артилерія

Виробник – Різні

Рік виробництва – 2845

Клас – Штурмовий

Маса – 85 тонн

Двигун – 170 ДВС

Швидкість – 32 км/год

Ціна – 3,733,454

BV (2.0) – 1021

Створений заповнити нішу мобільної артелерії, Уйзилопочтлі, також відомий як “Уй”, є нащадком Артилерійського танку Зоряної Ліги – Паділли. Нестача артилерійських військ призвела по розробки цієї машини, хоча вона майже не нагадує свого пращура. Як не дивно, клан Нефритового Сокола дуже полюбляє ці машини і використовує їх, класифікуючи як “допоміжні” сили, чим кілька разів сильно дивували своїх опонентів у Сфері.

У серці цього пожирача солярки – двигун внутрішнього згоряння, завдяки якому воно ледве пхається зі швидкістю 32 км/год, і більшість часу перевозиться прямо на дропшипі до точки бою, що надає нового розуміння терміну “мобільна артилерія”. Броня – мізерні 5.5 тонн – 20 одиниць спереду, 18 з боків, 16 в дупі та турелі загалом не надає танкістам особливого захисту, хоч ECM і ховає шістьох воїнів від ворожих радарів.

В турелі знаходиться 2 ARROW IV ракетні системи з 4 тонами ракет, 2 середні пульс лазери та ER маленький лазер, з боків танк прикритий кулеметами, вперед також дивиться Ультра АС 5. Так, вони запхали 2 артилерійські системи в турель. Так, на двигун і броню не вистачило місця, а от на ультра гармату вистачило – кланова логіка. Загалом, вся зброя окрім артилерії на машині виконує роль втішення для команди танку, аби вони могли постріляти там, по піхоті чи пляшках, бо якщо до цієї машині дійшов ворог – скоріше за все результат дещо передбачуваний. Із цікавих сторін цього танку – надзвичайно дешеве обслуговування (солярка + пайки пілотам) що робить його ласим шматком для спроб вкрасти сфероїдною дезгрою (але далеко не втечуть, фізично).

Інші моделі

  • Протиповітряна – двигун замінили на електромотор, гармати і лазери зняли аби додати до турелі 2 HAG 20 та 24 снаряди до них, і докинути ще 2 тони ракет для артилерії.
  • Ракетна (і STREAK) – точні техдані відсутні, але ці моделі використовували Артеміс V чи STREAK LRM системи та укріплену броню. Чим жертвували – не ясно.
Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар