Мех тижня: Кривавий Аспід (Blood Asp) – коли пранк вийшов з-під контролю

Виробник – Шерідан ЛМ-ТА 8-10

Рік виробництва – 3060

Клас – Штурмовий

Маса – 90 тон

Двигун – 360XL

Швидкість – 64 км/год

Ціна – 29,416,650

BV (2.0) – 2654

Зроблений на основі Кінгфішеру (Kingfisher), Аспід є жартом та насмішкою над Кланом Кривагого Духа, старим ворогом Гадюк. Також це робить його родичем Пулверайзера (Pulverizer) Клана-Який-Не-Можна-Називати, якого використовували як базу Кінгфішера. Витривалий і стійкий, Аспід нараховує 8 стандартних омні конфігурацій. До сфери машина приїхала у тоуманах Пекельних Конів та Сніжних Воронів.

Базова платформа використовує ендосталь, та 360XL для досягнення непоганої мобільності та величезного простору для подів зброї. 14 подвійних охолоджувачів включено у базове шасі. Броні 16 тон, 40 (13 у спині) в центральному, 24 (11 у спині) у бокових, 28 у руках та 34 у ногах. Загалом, непогано, але бачимо що з феро-фібри Кінгфішера перейшли на стандартну броню для економії місця бід зброю.

  • Прайм конфігурація – 4 додаткові охолоджувачі, 2 гаус-гвинтівки на плечах з тоною снарядів кожна, керована SRM6 з тоною ракет, 2 середні пульс лазери та 4 важкі середні лазери (розробка Гадюк). Дана конфігурація може дістати ворога на будь-якій дистанції, але найкраще пасує пілотам ветеранам, що не будуть марно витрачати дуже обмежену амуніцію. Вельми ефективна дуельна машина.
  • Кривавий Аспід A – 11 додаткових охолоджувачів , загалом тепер 25, 2 ER PPC, 2 великі важкі лазери, прицільний комп’ютер, 3 стрибкові двигуни та ECM. Це штурмова машина з вельми помірним нагрівом, як для кланових машин.
  • Кривавий Аспід B – 2 додаткові охолоджувачі, гаусска з трьома тонами амуніції, ECM, 4 середні пульс лазери та 2 LRM20 з Артемісом та 4 тонами ракет. Це улюблена конфігурація автора, вельми прохолодна машина вогневої підтримки, яка також може відрізати голову або ноги піхоті чи легкому меху, що вирішили понишпорити занадто близько. 
  • Кривавий Аспід C – Дві ультра АС/10 з 4 тонами снарядів, LB-X 20 з двома тонами, один ER великий лазер.  Це гарматна машина близької дистанції.
  • Кривавий Аспід D – 2 додаткових охолоджувачі, гауска з 2 тонами амуніції, 3 ультра AC/2 з тонною снарядів, 2 ER великі лазери та 2 важкі середні лазери. Машина вогневої підтримки для тих, хто вважає, що у гелікоптерів і літаків життя було щось занадто гарне останнім часом.
  • Кривавий Аспід E – 6 додаткових охолоджувачів, 4 покращених АТМ3 з 2 тонами ракет, 2 ER PPC, 2 середні пульс лазери, прицільний комп’ютер та 4 стрибкових двигуна. Альтернативна версія конфігурації А. На думку автора, 2 тон ракет замало для розкриття потенціалу АТМ, в іншому мало відрізняється від вже баченого.
  • Кривавий Аспід F – 5 додаткових охолоджувачів, 2 ER PPC, плазма гармата, 2 середні пульс лазери, 4 керовані SRM6 з 3 тонами ракет, 2 Протипіхотні гаус-гвинтівки з тонною амуніції. Доволі ефективна конфігурація для ближнього бою з комбінованими силами супротивника, такими як піхотою, технікою, батларморами і протомехами, та і бойовим мехам не буде приємно зловити 2 PPC та 24 ракети.
  • Кривавий Аспід G – 2 додаткові охолоджувачі, ГГГ40 (HAG40) з 4 тонами амуніції, прицільний комп’ютер, 2 ER великі лазери, 2 середні пульс лазери та 2 важкі середні лазери. І як завжди, ГГГ версія, бо ГГГ робить все краще на думку кланових інженерів. Не та машина, яку хотілося б бачити у повідомленні «Зафіксовано приціл ворожого меха».

Такий він, Кривавий Аспід – мех переважно для ветеранів, який завдяки непоганому базовому шасі легко пристосувати під необхідну роль чи улюблений стиль бою, ефективний на всіх дистанціях.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар