Мех тижня: Найтстар (Nightstar) – Кохана, я збільшив Марадер

Виробник – Дженерал Моторс, Норс Сторм Технології

Рік виробництва – 2767

Клас – Штурмовий

Маса – 95 тонн

Двигун – 285XL

Швидкість – 54 км/год

Ціна – 20,159,979

BV (2.0) – 2399

Громадянська війна Амаріса поставила багато викликів, одним з яких була висока смертність офіцерів, які полюбляли свої Марадери та інші важкі мехи. Офіцерів нещадно цілили та винищували, не тільки шкодячи ланцюжку командування, а й знищуючи їх потужні, але часто не найкраще захищені бойові машини. Так і виник Найтстар, як спроба створити нову командну снайперську машину. Виробництво протривало до першого року Першою Спадкової війни, коли обидві фабрики були знищені, і відновлено лише у 3057 році, з того часу машина надійно увійшла у ряди збройних сил Федеративного Співтовариства, а після Громадянської Війни – у обох половинах наддержави. Між цими часами трохи мехів збереглося у лавах Комстар (але краще спитати, чого там тільки не збереглося), та у кланів.

Чим же Найтстар отримав свою прекрасну репутацію? По-перше, гарною електронною системою наведення що компенсувала як велику, так і коротку дистанцію, що давало можливість як вести снайперський вогонь, так і відбитись від легких мехів що прорвалися до снайпера. По-друге, озброєнням. 2 гауссові гвинтівки з 6 тоннами бк дають кожній гвинтівці 24 постріли, чого вистачає з головою на 1-2 бої поспіль. ER PPC може вести неперервний вогонь разом з гвинтівками. Два середні пульс лазери і малий лазер, допоможуть відігнати тих хто добіг. 14 подвійних охолоджувачів повністю покривають всю енергетичну зброю машини. 18.5 тонн броні надає прекрасний захист, 50 (10 у спині) у центральному торсі, 32 (8 у спині) в бокових торсах, 32 в руках і 40 у ногах. Малий лазер у голові зменшує шанси знищення кокпіту, гаусски у руках навіть при критичних ушкодженнях не заціплять ХL двигун, єдину вразливу частину машини.

Через свою специфіку, Найтстар повільна машина, яку мають прикривати товариші. Інші моделі:

  • NSR-9FC – модель що поступила у виробництво у 3057 році. Гауссові гвинтівки замінено на LB-X 10 гармати. Два середні пульс лазери замінено на три середні лазери. Додано кейс, двигун збільшено до 380 ХL. Так, машина більше підходила до доктрини Давіонів, але через двигун коштувала навіть більше оригіналу, більше 25 мільйонів.
  • NSR-9SS – Тим часом, на іншому боці співтовариства, Штейнери поставили на машину LB-X 20 та Ultra AC 20, 3 тони амуніції кожній встановили три середні лазери, два у ногах, малий у голові лишився на місці. Пів тонни броні та актуатори рук зняли для встановлення трьох стрибкових двигунів, створивши монстра для арен Соляриса, який звісно звідти поширився і на поля бою.
  • NSR-10D – Темна ера принесла ще один дизайн. У кожній руці – Легка гаусска, клановий ER великий лазер, CASE II та каністра охолоджувач. ER PPC використовується кланового зразка, у голові машини – середній Х пульс лазер. Загалом, 16 подвійних охолоджувачів і 2 каністри дають адекватну кількість охолодження, а кейс захищає кланові лазери від вибухових компонентів поряд. Кожна гвинтівка має 32 снаряди. Ще одне технологічне чудовисько Іль Клану.
  • NSR-9J Nightstar Brubaker – машина Шеллі Браубакер. Використовує кланове озброєння – 2 гауссові гвинтівки, 3 великі пульс лазери та ER малий лазер. 2 Броні переїхало з передньої частини центрального торсу на задню.
  • NSR-9J Nightstar Holt – машина Георга Хольта. 2 кланові гауссові гвинтівки з 4 тоннами снарядів на них, ER PPC кланова, ER малий лазер звідти ж, 3 стрибкові двигуни , Великий пульс лазер Клановий, Angel ECM та міомери потрійної сили.

Як ми бачимо, різні дизайни Найтстару намагались або боротись з низькою мобільністю машини шляхом стрибкових двигунів, більшого двигуна чи міомерів потрійної сили, або поставити на нього стільки зброї, що швидкість переставали бути проблемою.

Загалом, це прекрасна командна машина що може кілька боїв поспіль трощити супротивника з величезної дистанції, що відноситься до небагатьох мехів що швидше витратять свої снаряди, аніж залишаться без броні.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар