Виробник – Центр виробництва Альбіон Гамма

Рік виробництва – 3066

Клас – Важкий

Маса – 75 тон

Двигун – 375 XL

Швидкість – 86 км/год

Ціна – 19,075,000

BV (2.0) – 2230

Коли у 3059 році сплели зв’язки керівництво Клану Буррока та Темної Касти, кланового маргінального бандитського суспільства, тільки поглинання іншим кланом могло змити пляму з честі клана. Саме тому Клан Зоряної Гадюки і поглинув клан, з честю прийнявши його воїнів та громадянське населення. Для налагодження стосунків між поглинутими Бурроками та Гадюками, у 3061 році було почато проектування нової машини.

Буррок, як вид, міг легко просуватись крізь гірській породі завдяки кислоті у слині. Буррок, як мех, приблизно з тією ж швидкістю просувається крізь ворожі мехи. Головна, та і єдина, тактики – прибігти до цілі свого батчалу* і розтрощити її альфа-страйком**. Ультра АС/20 з 4 тонами набоїв, 6 важких середніх лазерів (середній лазер сфери, тільки вдвічі сильніше) дають феноменальний альфа-страйк. Покращені системи наведення для гармати взагалі не зайві. 20 подвійних охолоджувачів недостатньо, але загалом це доволі часта практика у Кланів.

12,5 тон броні дають непоганий захист – 28(9 у спині) в центрі, 21(7 у спині) в торсах, 21 руки і 28 ноги – та помітно, що броня була не в пріоритеті в даному дизайні.  Прекрасна швидкість допомагає машині донести свою «альфу» до цілі.

Буррок – (Опудало) – підземне створіння, що проживає на планеті Едем у Світах Пентагона.

У 3073 році було випущено оновлення для шасі. П’ять охолоджувачів, три важкі лазери і АС/20 зняли, замінивши на 3 ER середні лазери та ГГГ (гіперштурмову гаусову гармату). У той час ГГГ пхали всюди де слід і де не слід.

Такий він Буррок – простий та ефективний, наче сокира. Він обирає ціль, і або нищить її і знаходить нову, або його знищують по дорозі.

*Батчал (BATtle CHAllenge) – бойовий виклик, ритуальна битва воїнів Кланів.

**Альфа-страйк – повни залп зі всієї зброї, незважаючи на (найвірогідніше) суттєвий перегрів.