Мех тижня: Баньші (Banshee) – Сотні років поганої репутації

Виробник – Стар Ліга Вепонс Ресерч, Дефіанс Індастріс, Діпласс Батлмекс

Рік виробництва – 2475

Клас – Штурмовий

Маса – 95 тон

Двигун – 380

Швидкість – 64 км/год

Ціна – 9,522,078

BV (2.0) – 1422

Баньші – один з найдавніших бойових мехів, перша модель була випущена ще у 2445 році на поля бою з Макі, Імірами та іншими бронтозаврами тих часів, які створювалася, коли розробка бойових мехів ще перебувала на ранніх стадіях примітивних технологій і перевірялись концепти. Також, бабусі було 580 років у 3025 і 604 на початок вторгнення кланів – це аби осягнути проміжок часу який вона бігала полем бою. І так, аж до технічного ренесансу кінця Спадкових Війн у неї була погана репутація.

Автори проєкту хотіли створити швидкий бойовий мех, дещо легший за Макі, для стрімких набігів на ворога. І, звісно, обрали 95 тонну платформу, бо це ж легше за 100 тонний Макі. Тестову машину розігнати не вдалось, тому встановили новий здоровенний двигун, який не лишав багато місця під інші компоненти в машині. В результаті ми отримали нову модель – спритну машину як на свою вагу, яка несе озброєня середнього меха і відома суіцидальними атакими тараном, аби хоч якось проявити себе. Баньші пережили Спадкові Війни, бо на них часто банально не хотіли воювати, і використовувались як тренувальні машини, чи на Периферії.

Технічний ренесенс призвів до оновлення модельного ряду, а поява доступних ХL двигунів змила проблеми репутації, коли озброєні гауссками та ER PPC нові моделі трощили ворогів.

Озброєння базової машини включало 1 маленький лазер, одну АС 5 з тоною снарядів, одне PPC і охолоджувалося 16 одинарними охолоджувачами. Мех ніс 15 тонн броні – 40 (17 в спині) в центральному торсі, 30 (10 в спині) в бокових торсах, 21 у руках та 26 у ногах. Загалом, бронювання було непоганим і захищало спину, що є розумним для короткої дистанції, на якій вона має знаходитися. Але багато Баньші не навоює.

Інші моделі:

 • BNC-1E – перша примітивна модель, не видавала більше 54 км\год і мала 2 додаткові середні лазери. Автори концепту збільшили двигун для наступної (базової) моделі, але ціною озброєння.
 • BNC-3EA – Машина Нойзієльських Ігор, PPC замінено на великий лазер, 2 малі лазери додали в спині і один середній в грудях.
 • BNC-3M – Перша зі спроб додати вогню, замість гармати додали 2 середні лазери та ще одне PPC. Додали вогню також сідницям мехвоїна всередині машини, бо охолодження більше не стало.
 • BNC-3MC – Магістрат Канопусу замінив 5 охолоджувачів і малу грамату на АС 10 і 2 тони снарядів.
 • BNC-3Mr – Рефіт оригіналу джихадних часів.  Зброю підтягли до ER версій а охолоджувачі до подвійних.
 • BNC-3Q – PPC та АС 5 зняли s в машину впхали АС 20.
 • BNC-3SШтайнери зменшили двигун та напхали в машину зброї і 5 охолоджувачів – 2 PPC, 2 малі лазери, 4 середні лазери, SRM 6 та АС 10 перетворило Баньші в зразок стандартного штурмового меха.
 • BNC-5S – XL двигун і подвійні охолоджувачі повернули Баньші швидкість і допомогли з охолодженням, а озброєння надихалось попередньою моделлю – 2 ER PPC, 2 малі лазери, 4 середні лазери, SRM 6 та гауссова гвинтівка.
 • BNC-9S – паралельна попередній версія, середній лазер, 3 ER середні лазери, гаусова гвинтівка, легка та важка PPC, 18 тонн броні і 14 подвійних охолоджувачів. А також прицільний компьютер та SRM 6 – бо треба більше зброї.
 • ВNC-9S2 – важка PPC, 2 легкі PPC, гаусова гвинтівка, та ER середній лазер. Все загнане під прицільний комп’ютер та с3 посилений раб, XL гіро всунули бо завжди треба більше пробиття гіроскопу.
 • BNC-12S – модель темної єри. Клановий XL двигун, Дуже знайома викладка зброї з 3S-5S але лазери – кланових моделей, 4 середні та 2 малі.

Кастомні моделі:

 • BNC-3S Reinesblatt – ракети замінили на LRM 10, PPC на сокиру і великий лазер.
 • BNC-5S Sawyer – ER PPC і чотири охолоджувачі зняли задля стрибкових двигунів.
 • BNC-5S Vandergriff – 2 ER PPC , ЛБ-Х 10, 2 середні лазери та SRM 4, а також впхали стрибкові двигуни.
 • BNC-11X – три експериментальні шассі. Бронювали плечі та стегна, бронювали кокпіт. Модульну броню додали до торсів і кінцівок. Er малий лазер в голові, пара бомбаст лазерів та “Срібна Куля” гаусска складали озброєння цієї повільної, але дуже броньованої машини, в яку все влізло тільки через ендо сталевий скелет та клановий двигун.

Проблему Баньші вирішували або забувши про швидкість і перетворивши її на вогневу платформу, або пересадивши їй нове потужне серце і озброївши до зубів. Мех, що колись був жартом, загалом досяг мети через сотні років.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар