Мех тижня: Хоквульф(Hawkwolf) – захисник периферії або «у нас є Лонгбоу вдома»

Виробник – Індустрійний центр Надія

Рік виробництва – 3076

Клас – штурмовий

Маса – 80 тонн

Двигун – 320

Швидкість – 64 км/год

Ціна – 7,984,201

BV (2.0) – 1428

Великих грошей у Братства Рандісу, релігійного військового братства з периферії, з базою на Рандіс 4 не було ніколи. Відсутність механізму збору податків з оточуючих систем змушувало братів та сестер завжди покладатись на власні ресурси. За рахунок продажу відновлених дизайнів Ретро мехів – Дервішів (Dervish) та Вогняних жуків (Firebee) вони зібрали кошти для проектування власного дизайну, який у роки джихаду помітили лише їх вороги з оточуючих піратських набігів.

У 3100 році, завдяки співпраці периферійних держав, дизайн був оновлений до машини про яку нарешті дізналась сфера, і показав свою ефективність у проти піратських війнах 3128-29 років.

Що нам може запропонувати зібраний дендро-фекальним шляхом штурмовий мех з периферії? Це Лонгбоу (Longbow), автори дизайну надихнулись ним, потім поплакали, подивились що завалялось в гаражі і зробили Лонгбоу у себе вдома. 2 LRM 15 з 4 тоннами ракет, розміщені у руках, 2 MML-5 з двома тоннами ракет у торсах. Вся амуніція розміщена у правому торсі під кейсом. 12 тонн броні, 35 (6 у спині) центральний торс, 25 (6 у спині) бокові, 20 у руках та ногах. Розміщення броні доволі прямо показує, що обличчям треба завжди повертатись до ворога, а ноги треба ховати за пагорбом. 14 звичайних охолоджувачів дають можливість вести неперервний вогонь 150 секунд до відключення, і враховуючи запас ракет на 150 секунд вогню для великих установок, це доволі непогано.

Серед особливостей дизайну простота у обслуговуванні, пришвидшена система перезарядки ракет, майже відсутні руки та укріплені актуатори, бо піхота була вельми небезпечним ворогом у ці часи.
Єдиною іншою моделлю була оригінальна, зібрана за примітивними технологіями. Примітивний двигун давав лише 54 км/год, 18 тонн примітивної броні використовувались для аналогічного рівня захисту, були відсутні один охолоджувач і три тонни бк, що значно зменшувало витривалість машини в бою.
Загалом, непоганий дизайн, враховуючи з чого його збирали.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар