Виробник – Дарга Індастріплекс Зета, Калон Індастріз

Рік виробництва – 2864

Клас – Важкий мех

Маса – 60 тонн

Двигун – 240

Швидкість – 64 км/год

Ціна – 5,712,600

BV (2.0) – 1825

Клани взяли с собою достатньо Галахадів і у середині 29 століття оновили дизайн машини та провели ребрендінг. Зараз, це часта машина у тоуманах, яка виконує функції меху другої  лінії у вогняній підтримці та першої лінії у протиповітряній обороні. Не найпопулярніша машина, за винятком дуелі з літаком – в ній Павук може швидко знищити супротивника, що приваблює кланових воїнів.

Під час вторгнення Скляні Павуки захищали завойовані кланами території, і мехвоїни сфери швидко вивчили урок стосовно штурму кланових укріплень. Найкращим способом битви з ним, як і з Галахадом, було підібратись ближче і розтрощити машину через її «слабку броню» (бо 201 броні на 60 тоннику це вже у нас слабка броня, звісно, прим. автора). У 2952 клан  Вовка оновив модель, а у 3056 Клан Зоряного Аспіда випустив третій дизайн. У Роки Ільклану вийшла четверта модель.

У основі своїй, це Галахад. Двигун дозволяє швидкість порівняно з третім Галахадом. Броня товстіша аж на 4 одиниці порівняно з пращуром. Охолоджувачі подвійні, все тепер зайві вже 16 одиниць охолодження, а не 6. Гаусски отримали ще одну тонну амуніції, тепер загалом 20 пострілів на гвинтівку.

  • Glass Spider 2 – 16 подвійних охолоджувачів звучать як початок спроби створити версію машини, що не залежить від снарядів. 2 великі пульс лазери, 2 середні пульс лазери, 3 мапі пульс лазери та прицільний комп’ютер дають в результаті дуже точну і нейтральну по нагріву машину. Дуже популярний патерн.
  • Glass Spider 3 – Переробка другої моделі. 2 середні пульс лазери і прицільний комп’ютер лишились, 3 важкі середні лазери та 2 ER PPC прийшли як нове озброєння машини. Дана машина здатна на акт вимкнення після повного залпу, і має меншу точність за попередню, однак несе страшну кількість зброї.
  • Glass Spider 4 – XL двигун, нагнітач, 2 HAG 20, 7 тонн снарядів до них, прицільний комп’ютер та 3 ER Маленькі лазери. Дана версія – мобільна протиповітряна платформа, і має гіршу витривалість за попередні машини.

Загалом, Скляний Павук, як і Урбі ІІ клан дуже близький до оригінальної машини і просто є загальним оновленням старого концепту на нову технологію. Використовуються так же, як і пращур, за блок схемою «дійшов до позиції – стріляй»