Виробник – Аркадійська установа мехів СМ
Рік виробництва – 3058
Клас – Важкий
Маса – 60 тон
Двигун – 240
Швидкість – 64 км/год (86 км/год з МАСК)
Ціна – 6,160,560
BV (2.0) – 2114
Після винайдення технології важких лазерів (лазери, що наносять удвічі більше пошкоджень ворогу) Клан Зоряної Гадюки почав шукати платформи, куди їх запхнути для тестування в полі. Саме тому вони відкопали дідуся Люпуса* і почали переоснащувати його новою технологією.
Вирішили використати 240 двигун, оскільки машина мала переважно виконувати захисні ролі, плюс МАСК використовувався для підвищення мобільності. Відмічене, що було зафіксовано збільшена на 15% кількість аварій системи прискорення. Але що є причиною – старе шасі чи криві руки інженерів – зараз не ясно. 9 тон ферро-фібри дають середній рівень захисту, 24 (10 у спині) в центрі, 20 (7 у спині) для торсів, 19 у руках та ногах. 17 подвійних охолоджувачів, два з них в ногах. Через природу тестової платформи, озброєння складається з великого важкого лазеру, двох важких середніх лазерів, двох важких маленьких лазерів, двох ER середніх лазерів та трьох LRM10 з 2 тонами ракет. При бігу охолоджувачі можуть витримати (та повністю охолодити машину) при залпі із одного важкого великого та двох важких середніх лазерів. І дійсно – назва (Пекельне Полум’я) машині личить. Основна її тактика – терпляче пострілювати з великою дистанції, і, виснаживши супротивника, стрибати ближче, аби вбити одним ударом. Але іноді лазери ламаються і вибухають під час бою – таке буває з прототипами.
Вивчивши пару помилок, у 3064 вийшла модель 2. 300 XL двигун підвищив базову швидкість до 86 км/год, МАКС на місці, тому нова машина значно швидша. Додатковий охолоджувач теж не зайвий. LRM замінені на дві ATM-6, важкі маленькі лазери на ER маленькі лазери. Роль машини змінилась на швидкого бійця середньої дистанції.
У 3070 році Клан Пекельного Коня переробив оригінальну модель під свій смак, замінивши все озброєння. 4 плазма гармати, 2 вогнемети, 2 ER вогнемети, 2 SRM6 (певно що з інферно-ракетами). Це машина-мрія Амаріса, перлина у колекції піроманіяка. «І нехай весь світ палає». Роль доволі проста: спалити все що горить. Піхоту, танки, протомехи, піхоту в бойовій броні, та тікати від тих цілей, що можуть дати відсіч. Якщо у супротивника є особливо вразливі до температури цілі, у процесі можна за бажанням співати про циганок, mea culpa і пекельне полум’я.