Мех тижня: Хайлендер ІІС (Highlander IIC) – або як напхати ще більше зброї в Хайлендер

Мех тижня: Хайлендер ІІС (Highlander IIC) – або як напхати ще більше зброї в Хайлендер, Battletech Ukraine

Виробник – Аркадія, завод бойових мехів СМ-Т15

Рік виробництва – 2858

Клас – Штурмовий

Маса – 90 тонн

Двигун – 270

Швидкість – 54 км/год

Ціна – 10,091,280

BV (2.0) – 2979

Велика кількість Хайлендерів відправилась з Керенським, тому не дивно що машина була поступово змінена під новітні стандарти кланових мехів. Не дивлячись на те, що з появою омнімехів звичайні бойові мехи отримували значно менше уваги, у тоуманів кланів лишались сотні цих машин, які аж ніяк не стали гірше від переходу на кланові технології.

Починаючи з 3072 також було випущено кілька оновлених моделей кланового Хайлендера, які трохи змінювали викладку зброї на машині.

Базова машина несе максимальну кількість ферофібри, 14.5 тонн броні, які розподілені наступним чином – 40 (17 у спині) у центральному торсі, 28 (10 у спині) у бокових торсах, 30 у руках та 38 у ногах. Для охолодження використовуються 12 подвійних охолоджувачів і цього вистачає для повного охолодження за вийнятками стрибків і бігу при залпу з усієї зброї меха. Щодо зброї – одна Гауссова гвинтівка з 3 тоннами відер, 3 середні пульс лазери, LRM 20 з 4 тоннами ракет та 2 STREAK SRM 6 з тонною ракет.

Загалом, це машина з величезним запасом амуніції, яка не гріється, максимально броньована та ще і мобільна, дуже скромний мех другої лінії кланів.

  • Highlander IIC 2 – Версія 3072 року. Лазери замінено на ER моделі. Одна STREAK система і Гауссова гвинтівка лишились, інші ракетні системи замінено на 3 ATM 6 з 4 тоннами ракет. Машина має 16.5 тонн стандартної броні та 11 лазерних подвійних охолоджувачів, і Guardian ECM. У ліву руку вставили 6 AP Гауссових гвинтівок з тонною амуніції, та використали єндо сталь для зменшення маси машини. Фокусом дизайну було краще нищити піхоту та комбіновані війська, і загалом з цим він справлявся доволі непогано.
  • Highlander IIC 3 – Гауссову гвинтівку замінили на HAG 20 з 4 тоннами снарядів та поставили Guardian ECM. Загалом одне концентроване влучання замінили на трохи більше максимальної шкоди ворогу, але у формі кластерів. Електронний захист також ще краще захищає машину.

Такий він, Хайлендер ІІС, все той же 90 тонний монстр, тільки несе ще більше зброї.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Мех тижня: Хайлендер ІІС (Highlander IIC) – або як напхати ще більше зброї в Хайлендер, Battletech Ukraine

Залиште коментар