Виробник – Динамічні Боєприпаси та Амуніція, Галатея

Рік виробництва – 3135

Клас – Важкий

Маса – 75 тон

Двигун – 375XL+ Нагнітач*

Швидкість – 86 км/год (120 км/год з TSM** і нагнітачем)

Ціна – 26,934,000

BV (2.0) – 2654

Незважаючи на своє походження з клану Нефритового Соколу, один з вчених-розробників втік та злив інформацію про новий тотемний мех клану Морської Лисиці***. Клан торговців сховав вченого, та продав плани машини на Галатею до бізнес-партнерів, де на базове шасі встановили декілька більш характерних для сфери систем, перетворивши її на машину змішаної технології****. В результаті існує дві лінійки цих машин: три кланові і дві вироблені на Галатеї.

Перший слон, на якого звернемо увагу, це зовнішній вигляд машини. Під час темної ери виникло чимало дизайнів, які викликають багато питань, але загалом це є еволюцією «тваринних» дизайнів кланових інженерів. Друге – це швидкість. Комбінація 375 двигуна, нагнітача та міомерів потрійної сили призводить до феноменальної швидкості як на 75 тонне шасі, яке також включає в себе 3 стрибкових двигуни та систему часткового крила у бокових торсах, що покращує охолодження та дозволяє збільшити дистанцію стрибка залежно від щільності атмосфери поля бою (додаткові 30-60 метрів стрибку у стандартній атмосфері). Ця неймовірна мобільність коштує машині броні та озброєння, 13.5 тон кланової стандартної броні з наступним розподілом : 34 (11 у спині) у центральному торсі, 22 (8) у бокових торсах, 22 у руках та 29 у ногах. Ноги додатково укріплені для стрибків на ворожі мехи чи техніку. Охолодження машини – 12 подвійних кланових охолоджувачів та система часткового крила дає ще 3 одиниці охолодження у стандартних умовах. Для полегшення шасі використали ендо сталь кланового зразка.

У якості озброєння машина використовує пару рук з кігтями та міомерами потрійної сили (11 одиниць пошкоджень у звичайному режимі/22 з активованими міомерами, 2 атаки по таблиці ударів кулаками), чотири ER маленькі лазери на клановій технології, 4 SRM 6 з 2 тоннами ракет. Також при тарані  з максимальної дистанції машина видає 180 одиниць пошкоджень супротивнику при активації TSM.

Роль машини на полі бою відносно проста, скоротити одним потужним ривком дистанцію, закидати супротивника ракетами, роздерти кігтями. Втекти у випадку проблем у реалізації схеми.

  • JHK-04  – Друга модель вироблена у сфері не мала ні нагнітача, ні крил, ні стрибкових двигунів, ні покращених міомерів. 10 подвійних охолоджувачів за клановим зразком. Важкий гіроскоп та 12 тон феро фібри дещо збільшують загальне покриття броні. 3 ER маленькі кланові лазери та 2 STREAK LRM 15 з трьома тонами ракет перетворюють машину на платформу вогневої підтримки.

Другою лінійкою виступали кланові машини.

  • Клановий Нефритовий Яструб загалом не сильно відрізнявся від вкраденої моделі. STREAK SRM 6 заміняли звичайні установки, 2 додаткових стрибкових двигуни, ті самі лазери, активна проба, не було кігтів та міомерів потрійної сили. 12 тон феро фібри надавали трохи товстішої броні за вкрадену сферою модель, для охолодження використовувались 13 лазерних охолоджувачів*****.
  • Нефритовий Яструб 2, нагадує модель 4 сфери. 15 лазерних охолоджувачів,  Ракети замінено на 4 ATM 6 з 4 тонами ракет, лазери у руках отримали підтримку у вигляді двох ER великих лазерів, стрибкові механізми зняті. Знову, перед нами машина вогневої підтримки.
  • Нефритовий Яструб 3, комбінація попередніх двох моделей. Середні пульс лазери замінили великі лазери, феро фібра знята заради звичайної броні, 5 стрибкових двигунів взяті з першої моделі, 12 лазерних охолоджувачів.  Більше гнучкості у виборі ракет ніж у першої моделі, більше лазерного вогню, але і найгірша броня усіх кланових моделей.

Нефритовий яструб, кланова машина яка краще відома своїми краденими та виробленими у внутрішній сфері моделями, неортодоксальний мех ближнього бою, та господи, у нього крила є. Також, приклад потенціалу змішаних технологій і одна з небагатьох речей, які автору подобаються у темній ері.

* Внутрішні міомери що збільшують швидкість рушу та подвоюють силу фізичних атак машини після переходу шкали нагріву позначки у 9

** Структурний компонент на двигуні, що збільшує його потужність але може призвести до пошкоджень двигуна

*** Діамантова акула повернула собі дівоче прізвище

****Техніка, що включає елементи як технології внутрішньої сфери, так і кланів

*****Охолоджувачі, робота яких не може стати краще або гірше через умови середовища.