Виробник – WC установа 1,

Цзестрегський індустріальний комплекс

Рік виробництва – 3079

Клас – Штурмовий

Маса – 95 тон

Двигун – 380 XL

Швидкість – 64 км/год

Ціна – 25,873,900

BV (2.0) – 3084

Це 85 тонний Масакарі (Masakari) Прайм, який не перегрівається. Тобто, це кланова версія Осому (Awesome). Чи це самобутній дизайн, що взяв краще з обох машин?

Хелстар відрізняється від стандартних кланових дизайнів феноменальною кількістю охолоджувачів, а саме 30 подвійними, що надає йому можливість вести неперервний вогонь своїх чотирьох ER PPC, зберігаючи високу мобільність. Секрет успіху – колосальний 380 XL двигун, ендосталь та авторство кланів Пекельного Коня та Вовка-У-Вигнанні, що не мали колосальних ресурсів і не могли створювати машини на один бій. 18.5 тон броні також не будуть зайвими. Зсередини машина виглядає як нескінченні охолоджувачі, інколи розбавлені зброєю, ендосталлю та двигуном. Бронювання непогане – 45 (15 в спині) у центрі, 30 (10) у торсах, 32 у руках та 40 у ногах, кожна локація витримує мінімум 2 гаусових влучання. Потовщення у броні рук дають можливість проламувати кокпіт супротивнику навіть за відсутності актуаторів долонь.

Дана машина створювалась з оглядом на поля битв Сфери, тому це не дуельний монстр. Це певною мірою духовний нащадок Осома – воно не гріється, не розвалюється, не залежить від підвозу амуніції окрім броні. Хелстар стріляє, і стріляє, і стріляє, і стріляє – поки не переробить супротивника на металобрухт і не знайде собі наступного.

Хелстар 2

Чи варта втрата 5ти охолоджувачів появи прицільного комп’ютера? З одного боку, машина перегрівається до вимикання за 30 секунд неперервного вогню. З іншого – пілот може прицільно знищити торс супротивника ще швидше.

Хелстар 3

Знявши усі PPC та два охолоджувачі, на шасі встановили прицільний комп’ютер, активну зонд, 2 середні пульс лазери та 4 ER великі лазери та ECM систему. Це більшою мірою 95 тонний снайпер, аніж подрібнювач усього живого.