Мех тижня: Райфлмен ІІІ (Rifleman III), або у пошуках вундерваффе

Виробник – Озброєння Крупп (Терра, Німеччина)

Рік виробництва – 2776

Клас – Штурмовий мех

Маса – 90 тон

Двигун – 180 ХЛ

Швидкість – 32км/год

Ціна – 15,868,800

BV (2.0) – 1,819

Коли трон узурпатора Стефана Амаріса почав хитатись під атаками адмірала Керенського, одним з напрямків розвитку військових технологій став пошук і винайдення захисних вундерваффе. Вони мали нищити ворогів одразу ленсами, не отримуючи пошкоджень у відповідь і в процесі прославляти імператора. Як показує історія, вийшло не дуже – декого витягли з тронного залу і повісили, винищивши весь рід. Але це залишило і кілька цікавих з точки зору розвитку дизайнів машин, особливо у лавах мехів-захистиків міст. Один з них – Райфлмен ІІІ, що розроблявся кілька років як прототип після чого був форсований на поле бою під час визволення Терри. Машина мала буди спеціалістом по засідках, і навіть знищила 9 мехів супротивника, до того як сама була підбита і століття потому відкопана археологами.

При масі в 90 тон мех був оснащений 4 гаусовими гвинтівками, 2 тонами набоїв до них ( це аж 4 альфи), 10 охолоджувачами, ліхтариком, системою мультинаведення, системою пришвидшеної перезарядки, стелс-системою (Null Signature). Також у нього був 180 ХЛ двигун, що давав абсолютну жалюгідну швидкість та цілими 10.5 тонами броні – 31 (8 спина) у центральному торсі, 20 (6 спина) у бокових, 16 у руках і 18 у ногах. Снаряди до гвинтівок були у руках, оскільки не влізало у торси. Ідеєю було розстріляти ворога, що вийшов з-за рогу, добити і потім тікати до найближчого складу амуніції. Надлегкий двигун, гаусс та товщина броні на рівні Ханчбека (Hunchback) легко призвела до ланцюгової реакції гаусових гвинтівок що і залишило машину в аналах історії.

Які уроки можна вивчити з цієї історії? Гаусзилі треба 100 тон чи більше. Десь на третій засідці вороги зазвичай можуть очікувати мисливця. Агонізуючи, режими хапаються за будь яку соломинку. Гауски та надлегкий двигун разом – не найкраща ідея. Кривенький повільний прототип знищив 9+ машин з засідки, коли напав на патруль більших розмірів, ніж міг знищити, забравши половину супротивників з собою. Фабрика, до речі, заявила по непричетність до виробництва, незважаючи на серійні номери. Німці, що з них взяти.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар