You are currently viewing Мех тижня: Зоряний Хрестоносець (Star (Dust) Crusader) – Тепер клановий

Мех тижня: Зоряний Хрестоносець (Star (Dust) Crusader) – Тепер клановий

Виробник – Імперські Бойові Мехи

Рік виробництва – 3146

Маса – 80 тон

Клас – Штурмовий

Двигун – 320 XL

Швидкість – 64 км/год

Ціна – 26,794,500

BV (2.0) – 3325

Великий Хрестоносець – один з перших і найіконічніших бойових мехів Слова Блейка, що був кандидатом на омні-программу, але проєкт згорнули та натомість випустили целестиальну серію омнімехів. Тим часом на Периферії, Імперія Скорпіонів переробила вимерле у Внутрішній Сфері шасі на клановий омнімех. Проте, легенда не помирає. А одержимі Зоряною Лігою Скорпіони по неперевіреній інформації не лише знайшли великі запаси бойових машин Слова Блейка, а і співпрацювали з ними археологічно, а можливо і технологічно.

Зоряний Хрестоносець – 80-тонний клановий штурмовий мех з класичним фаршем – надлегкий двигун, ендосталевий скелет і феро-фібра. 12 вшитих у двигун подвійних охолоджувачів машина має завдяки більшому, ніж у пращура, двигуну. Все це підкріплюється 42.5 тонами простору для зброї. Броня доволі товста – 35 (15 у спині) в центральному торсі, 24 (10) у бокових торсах, 26 у руках та 34 у ногах. Здоровенні ноги додають стабільності, а вільна вага дає можливість для використання різноманітних комбінацій зброї.

Prime – ода оригінальному меху. Додали 3 стрибкові двигуни та 1 охолоджувач (розкіш для старого Великого Хрестоносця), протиракетна система з тонною снарядів в центральному торсі, 2 STREAK LRM 20 з 4 тонами ракет під CASE 2, 2 ER середні лазери та 2 ER великі лазери з прицільним комп’ютером. Це потужний снайпер і бомбардир.
А – запхали 6 покращених стрибкових двигунів, 2 охолоджувачі, ER PPC, 2 середні пульс лазери, гаусову гвинтівку з 2 тоннами відер і STREAK SRM 6 з тонною ракет під CASE 2. Це мобільний і дратівливий боєць класичної схеми обдирання броні та закидання ракет в дірку.
В – 2 додаткові охолоджувачі, 2 великі пульс лазери, 2 HAG 20 з 8 тонами снарядів і ER маленький лазер на пів тони. Прямолінійна температурно нейтральна машина для перемелювання ворогів на друзки.

Розвідка внутрішньої сфери з панікою сприйняла інформацію про повернення Хрестоносців, тепер Зоряних на поля бою і загалом їх острахи зрозумілі. Старий ефективний перевірений часом дизайн став основою для потужного омнімеху, що продовжить історію попередника і його хрестовий похід – тепер ще далі, крізь зірки.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар