Винищувач тижня: Вулкан (Vulcan) – Ворог не зможе висадити мехи, якщо знищити його кораблі

Виробник – Збройні системи Роє

Рік виробництва – 2650

Клас – Важкий

Маса – 80 тон

Двигун – 240

Швидкість – 5/8 G

Ціна – 4,203,920

BV (2.0) – 1327

Виробництво цих машин почалось ще в Епоху Війни, коли Дім Амаріс зрозумів, що не має достатніх ресурсів для створення армій бойових мехів, та зробив акцент на класичних військових частинах. Коли експедиційний корпус Терранської Гегемонії прибув «об’єднати» периферійних варварів і очікував легкої перемоги у космосі завдяки своїм новітнім Люциферам та Чіппевам, ці очікування швидко були скоректовані цими літаками.

Після об’єднання Зоряної Ліги їх виробляли в секреті, оскільки «все що може створити проблеми Лізі – добре», та потайки постачали іншим периферійним державам. Частина була згодом навіть модифікована технологіями Ліги. Після Громадянської Війни численні підрозділи стали найманцями, і Вулкани стали доволі іконічною машиною серед них. Машина також точно присутня серед військових частин Глибокої Периферії, а з часів джихаду було створено оновлену версію.

В основі Вулкана – аеродинамічна форма, яка дозволяє цій доволі повільній літаючій фортеці зручно себе відчувати як в атмосфері, так і у вакуумі. Базова модель несе на собі 13.5 тонн броні – 75 у лобі, 51 з боків, 27 в кормі, 20 охолоджувачів (чого майже вистачає на альфу), 2 середні лазери, 2 АС 10 з 2 тонами снарядів, великий лазер в носі та SRM 6 з тонною ракет і має доволі потужний арсенал середньої та короткої дистанції. Один з лазерів захищає дупу літака.

Інші моделі:

  • 3N – оригінальна модель. Великого лазеру не несла, мала менше броні, примітивний двигун та примітивну броню. Все ще була непоганою машиною, яка положила основу подальшій лінії цих літальних апаратів.
  • 6N – модифікація на основі технологій Ліги, гармати замінили на 2 гаусски з 2 тонами відер до кожної, та зменшили кількість охолоджувачів до 12. Загалом значно виросла дистанція вогню і витривалість (16 залпів проти 10).
  • 8N – оновлений дизайн, 2 легкі гаусові гвинтівки, 2 великі пульс лазери, SRM поповнили артеміс системою, а також запхали XL двигун та 16 подвійних охолоджувачів. Дистанція вогню виросла ще більше.
Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар