Винищувач тижня: Сперройхоук/Яструб малий (Sparrowhawk) – Іконічний перехоплювач

Виробник – Ворнер Інкорпорейтед, Джаспар Аєроспейс

Рік виробництва – 2520

Клас – Легкий

Маса – 30 тон

Двигун – 240

Швидкість – 10/15 G

Ціна – 1,740,870

BV (2.0) – 637

Цей невеликий, але вкрай спритний, перехоплювач дебютував ще у часи до Зоряної Ліги та виконував функції перехоплювача та ескорту аж допоки Куріта не розтрощили заводи Девіонів, що їх виробляли. Але лінії виробництва відбудували і літак продовжив свою службу.

З цікавих елементів дизайну можна відмітити систему викидної броні, яка дозволяли відстрелити пласти ушкодженої броні, які могли б викликати катастрофу при вході в атмосферу, та бак з паливом прямо під кокпітом, який любив протікати в сам кокпіт та викликати веселі вибухи. Бак згодом переробили, а от броня лишилась іконічною рисою літака.

Сперроухоук несе 5 тонн палива, 10 охолоджувачів, 7.5 тонн броні – 38 спереду, 24 з боків і 34 позаду, даючи деякий захист проти ворогів що сіли на хвіст. Озброєння – 2 середні лазери та 2 малі лазери. Простота та функціональність.

  • H5K Курітянський варіант замінив середні лазери на 4 малі лазери. Піу-піу стало більше, але електроніку Куріта як завжди не оновляли що призводило до купи проблем.
  • 6D – Усі лазери стандартної моделі оновили до пульсів, а охолодження – ой, ні, забули.
  • 7D – У попередню модель вставили подвійні охолоджувачі, а малі лазери таки замінили на ER середні.
  • 7Dr – І знову апдейт попередника, 2 er малі лазери та 2 ре-інженернуті лазери, нова розробка Федерації Сонць, бо розвелось любителів ферро-ламелорки на літаках (цей лазер ігнорує нові випендрьожні броні).
  • 8H – 1 малий лазер і 1 SRM 2. Непопулярний варіант з Капеллан Марш.
  • DH – Версія Аутворлд Альянсу. 2 середні лазери, 2 ER малі лазери, примітивні двигун та кокпіт залишили лише половину броні та ще зменшили швидкість. Але найманці чомусь любили цей літаючий шматок мокрого картону.
Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар