Мех тижня: Вітворс (Whitworth) – Залізний Дроворуб прийшов спалювати ваше місто

Виробник – Вітворс Компані, Спеціальне Виробництво Віртвос, Провінційні рефіти Спіллмана

Рік виробництва – 2610

Клас – Середній мех

Маса – 40

Двигун – ЛТВ 160

Швидкість – 64 км/год

Ціна – 2,912,933

BV (2.0) – 982

Оригінально, Вітворс мав знаходитись у ніші між Васпом і Фенікс Хоуком, і бути бойовою машиною середнього класу. Нажаль, машина мала численні проблеми з актуаторами ніг, яки часто підводили її в бою і вирішення цієї проблеми потребувало повної переробки з’єднань стегна і нижньої половини тіла. Машина була доволі повільною, а SRM системи на ранніх моделях призводили то необхідності бігти обличчям на Макі, щоб героїчно вистрілити перед смертю і призвело до переходу на LRM установки у більш пізніх моделях. Броня теж не були сильною стороною дизайну. Загалом, машина використовувалась як посередній розвідник або легка платформа вогневої підтримки.

Стефан Амаріс також замовив для своїх сил пофарбовані у чорний Вітворси, озброєні інферно ракетами і вогнеметами, які використовувались для знищення цивільних об’єктів , спалення дітей та інших військових злочинів, частину машин було передано у Грінхейвен Гестапо. Протягом спадкових війн фабрику Вітворсів було знищено, і машинам був перекритий доступ до запчастин, аж до 3035 року, коли відкрилося Спеціальне Виробництво Вітворсів. Тим часом пілоти Федерації Сонць та дому Куріта все ще називали Вітворси «даремними бляшанками».

Тим не менш машина служила і під час вторгнення кланів, і під час Джихаду, отримуючи нові моделі чи часткові рефіти.

Базовою моделлю можна вважати WTH-1, стандарт Зоряної Ліги. Машина має три середні лазери, 2 LRM 10 з двома тонами ракет, 10 охолоджувачів і лише 8 тонн броні. По броні, 16 (7 у спині) у центральному торсі, 12 (6 у спині) в бокових торсах, 12 у руках і 18 у ногах. Так, ноги броньовані краще за торс, а на спині броні як на деяких важких машинах. 4 стрибкові двигуни надають гарну мобільність, але як на 40 тонн швидкість замала.

  • WTH-1S – Оригінальна модель. 14 охолоджувачів, 2 SRM 6 системи. І невелика проблема, що треба зустрічати ворогів на короткій дистанції.
  • WTH-0 – Моделі Амаріса. Ідентична WTH-1S за винятком вогнемета у лівій руці. А також кількості злочинів що скоїла. Нехай горять.
  • WTH-1H – Периферійна модель 1S. Замість SRM систем 8 RL-10, що дає спустошуючий альфа-удар і популярна серед Тауріанського Конкорданту та Аутворлд Альянсу.
  • WTH-2 – Апгрейд 3050 року. 2 лазери зняли задля встановлення системи Артеміс, що покращувало вогонь машини на великий дистанції але залишало її з одним лазером на короткій.
  • WTH-2A – Апгрейд моделі 1S 3068 року авторства Куріта. Один середні лазер замінено на маленький, ракетниці замінено на 4 STREAK SRM-4, встановили кейс, 10 подвійних охолоджувачів та ендо-сталевий скелет. Також, С3 слейв.
  • WTH-3 – Апгрейд моделі WTH-1 3069 року авторства Давіонів. Ендо сталь, С3 слейв, 4 LRM 5 ракетні системи з 4 тонами ракет та 6 покращених стрибкових двигунів. Один з наймобільніших Вітворсів.
  • WTH-K – Апгрейд WTH-1 3070 року авторства Куріта. 2 ER середні лазери, 2 MML 7 з 2 тонами ракет, кейса нема, 10 звичайниз охолоджувачів, 5 покращених стрибкових двигунів та С3 слейв.
  • WTH-5S – експериментальна переробка машини на базі WTH-2 . 10 подвійних охолоджувачів, XL двигун і кейс 2. Також, мех має Guardian ECM, 2 STREAK SRM 6 з тонною ракет у торсах та 2 Середні Х-пульс лазери з системою посилення актуаторів у руках. Слід згадати встановлений нагнітач, що дозволяє машині розганятись до 86 км/год та композитну внутрішню структуру, яка разом з двигуном загалом сприяє формулі «Броню пробили -> ти помер».

Використання Віртворса залежить від моделі. Моделі з ракетами великої дистанції слід використовувати як мобільні легкі вогневі платформи, і тікати у випадку небезпеки. Щодо моделей з ракетами короткої дистанції, треба використовувати будинки та ландшафт для своєї переваги, атакувати цілі з пробитою бронею та відступати між залпами вогню. Інферно ракети роблять Вітворс краще, але вони все роблять краще.

Як воювати проти Вітворса? Найпростіший спосіб просто постріляти по ньому кілька разів, і він помре. У випадку, якщо його на виході з-за рогу спіймав Ханчбек, можливо вистачить і одного пострілу. Також, легкі і середні мехи часто без проблем можуть перегнати чи обійти Вітворс.

Загалом, це посередня машина яка може використати свою репутацію (посередності) з користю для пілота і командира, та спіймати ворога на доволі болючі ракетні залпи. Або у неї відвалиться нога під час прогулянки ангаром на пілот розіб’є собі голову, таке теж можливо.

 [stl stlviewer_floor=”/2021/11/815922.jpg” file=”/2021/11/WhitworthV3_posed.stl”]

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар