Мех тижня: Вікінг ІІ Клан (Viking II C) – Тепер клановий

Виробник – Арк Роял Фабрика, Груміум Крієйшнс

Рік виробництва – 3095

Клас – Штурмовий

Маса – 90 тонн

Двигун – 270

Швидкість – 43км/год

Ціна – 13,635,350

BV (2.0) – 2780

Коли Груміум Крієйшнс намагались уникнути банкрутства після Джихаду, до когось прийшла геніальна ідея. Можна ж поставити на старого Вікінга кланову зброю, а там може ще щось доробити. В результаті те що почалось як серія рефітів перетворилось на окрему модель бойової машини.

Оригінальний ракетний Вікінг вважався переважно машиною вогневої підтримки, яка не здатна себе захистити у на короткій дистанції. Але використання кланових технологій, особливо ракетних систем швидко дало зухвалим мехвоїнам зрозуміти, що не варто бігти занадто близько до оновленої машини. Ліцензії на дані мехи отримала Арк Роял та частина Клану Вовка, також його закупали Лірійці та Республіка Сфер.

Кланові воїни все ще не дуже полюбляли пілотувати Вікінг через його низьку швидкість, і стигму машини вогневої підтримки. Також, цей вікінг став ще міцнішим за попередника, а генетично модифікованим воїнам, як завжди, броня стає на шляху до слави.

Ракетні системи представлені двома LRM 20 та 2 LRM 15 з 7 тоннами ракет та системою наведення Артеміс 5, що не тільки краще наводить ракети на ціль, а і збільшую щільність ракетного залпу. 2 ER мікро лазери та 4 кулемети з тонною куль також нагадують старий дизайн. Кейс замінено на Кейс 2, що враховуючи стандартний двигун з 11 подвійними охолоджувачами кланового зразка робить машину вельми міцною. Щодо броні, на Вікінг ІІ клан 31 тонна укріпленої броні, він фактично несе у 2 рази більше броні за попередника але жертвує швидкістю. Реально, машина має 66 (20 у спині) броні у центральному торсі, 62 (14 у спині) у бокових торсах, та 60 у руках і ногах. І це до біса багато броні, більше третини маси меха це броня.

Вікінг ІІ клан – невмируща ракетна баржа, у якій пілот помре швидше, ніж сама машина розвалиться. В цьому увесь секрет цієї моделі, як сила так і слабкість. Через низьку швидкість, при невдалому позиціонуванні мех можна ігнорувати, а відсутність рук все ще становить проблеми при спробах піднятись. З іншого боку, йому не потрібна охорона, оскільки ракети кланового зразка з легкістю поцілять і біля самих ніг машини по всім пілотам легких мехів, що бажають випробувати свою долю та карму.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар