Мех тижня: Віверна ІІС (Wyvern IIC) – Улюбленець гарнізонних сил

Виробник – Установа виробництва і Збірки Гамма Манзікерт, Дагда

Рік виробництва – 2843

Клас – Середній мех

Маса – 45

Двигун – 180

Швидкість – 64 км/год

Ціна – 4,060,290

BV (2.0) – 1624

Два десятиліття після кінця Пентагонних Війн Воїни клану Буррока знайшли запас бойових машин і запчастин для мехів, а також чимало Віверн Ліги, і старий дизайн був трохи перероблений на клановий лад. Загалом, змінилось візуально небагато, але кілька додаткових непомітних стволів коштувало життя мехвоїнам сфери достатньо разів, аби різницю вивчили.

Віверна ІІС зберігає роль свого попередника, усю основну зброю, стрибкові двигуни і майже ідеально копіює розподіл броні – у торсах 1 одиницю перенесли зі спини вперед. Також, використовуючи кланові технології вдалося впхнути 12 подвійних охолоджувачів. А вони знадобляться. Машина має 1 ER великий лазер, 2 ER маленькі лазери, LRM 10 з двома тонами ракет, SRM 6 з двома тонами ракет, 2 ER середні лазери у лівій руці (що була пуста в оригіналу), 2 кулемети з тоною патронів та вогнемет. Додали якихось 2 одиниць зброї. Одночасний залп усім прогріє машину майже на половину шляху до автоматичного відключення, але й може нанести рази у 2 більше пошкоджень за стару Віверну. Також, подвоєний запас ракет дозволяє кілька боїв битись без поповнення запасу снарядів. Клани також використовують цю машину на сумісній ролі індустріальної, Віверна домомагає будувати споруди та ремонтувати бази завдяки покращеній маніпуляції актуаторів.

  • Wyvern IIC 2 – Оновлення зброї машини. Замість різних ракетниць ATM 9 з 2 тонами ракет, 3 легкі кулемети об’єднано в одну установку з тонною куль, вогнемет тепер ER версії, усі 5 лазерів замінено на аналогічні важкі лазери. Ця модель меха має ряд проблем з перегрівом, але вогневий потенціал став ще більше, і мех має доволі великі шанси знищити сам себе з альфи.

Як використовувати цю машину? Це Віверна, тільки краще. Нападати на ворогів з за рогу, перестрибувати, вести снайперський вогонь, закидати ракетами і хай ті протиракетні системи вдавляться, спалювати та розстрілювати піхоту. Ще можна мости будувати.

Як витись проти Віверни ІІ клан? Це середній клановий мех, де швидкість значно нижче середньої, броня непогана і майже весь внутрішній простір займає зброя, нескінченна зброя. Ні в якому випадку не провокувати на вразливі сідниці та спину, навіть Атлас може не пережити такого знущання ззаду. Найкращий варіант – сфокусувати вогонь і знищити з великої дистанції, або переманеврувати і спилити спину пульс лазерами.

На думку автора, ця машина функціонально та тематично значно ближче багатьох інших ІІ клан моделей до оригіналу, і може розглядатись іноді навіть як продовження лінійки мехів оригіналу, а не як окремий модельний ряд.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар