Мех тижня: Аннігілятор(Annihilator) – Меха-Годзилла, або Пане, у вас голова стирчить з-за будинку

Виробник – Арк Роял Фабрика, Страна Мечти, Вавілонський Консорціум бойових мехів

Рік виробництва – 2779 (Все складно)

Клас – Штурмовий

Маса – 100 тонн

Двигун – 200

Швидкість – 32 км/год

Ціна – 9,632,967

BV (2.0) – 1595

Історія Аннігілятору доволі складна і заплутана. Оригінально, ця машина була збудована наприкінці війни Амаріса у якості пересувної захисної батареї для оборони міст. Дизайн поїхав з Керенським і був втрачений у сфері, і активно використовувався молодими кланами, до того як піти на пенсію. Коли Драгунів збирали в дорогу, його відкопали та про всяк випадок дали з собою, але в результаті вийшло тільки гірше, бо Меха-Годзилла викликала багато питань. В результаті Аутріч та Арк Рояль породили основні нові дизайни Аннігіляторів у сфері, і так це жахіття почало знову нищити усе що потрапляло у дистанцію вогню.

Аннігілятор – одна з найповільніших машин на полі бою, і часто не має особливо товстої броні. Також, це платформа баштового типу, часто дешева в обслуговуванні, і легко піддається конфігурації. В Аннігіляторі знаходиться, зазвичай, страхітлива кількість зброї, що дозволяє нищити як піхоту, так і техніку, літаки і мехи. Модель 2А несе 4 LB 10-X гармати з тонною бк для кожної, 4 середні пульс лазери ,17 звичайних охолоджувачів і 12.5 тонн броні – 25(10 у спині) в центрі, 21 (9 у спині) в бокових торсах, 24 у руках та ногах. Це дуже мало для 100 тонної машини. Тому основною тактикою буде ховатись по лісам, з яких він вже не вийде до кінця бою, і нищити все що до чого дотягується зброя. Це звісно, якщо у вас не модель з 19 тонами броні, якій ворожий вогонь не особливо цікавий.

  • ANH-1A – модель з якою Драгуни прибули до Сфери. 4 середні лазери, 4 AC 10. Все ще страшна машина, але далеко не найстрашніша зі списку.
  • ANH-1E – рефіт Драгунів. Додали тонну броні і охолоджувачі. Багато охолоджувачів. 41 охолоджувач, де ви стільки ще побачите. Навіщо? 4 середні лазери, 4 PPC.
  • ANH-1X – Оригінальна модель часів Зоряної Ліги. 4 LB 10-X гармати, 4 середні лазери, 2 малі пульс лазери, кейси в торсах, 10 подвійних охолоджувачів і 19 тонн броні. Загалом, те як машина мала виглядати в оригінальній концепції, башта смерті.
  • ANH-2AX – Розроблений на Арк Роял. 19 тонн рефлективної броні (спеціальна броня проти лазер шоу) та укріплені компоненти голови роблять його добре захищеним проти кланів. Зброя – 2 покращені важкі гауссові гвинтівки (improved heavy gauss rifle) – найбільші гармати, які коли-небудь робили Лірійці.
  • ANH-3A – 4 ER середні лазери, 8 легких AC 2 з 5 тоннами снарядів, 18.5 тонн легкої феррофібри для максимального захисту, прицільний комп’ютер, 12 подвійних охолоджувачів і кейс. Дана башта нищила авіацію та техніку із страшенною точністю. Компактний двигун і компактний гіроскоп додають машині витривалості.
  • ANH-4A – залишаючи лише 2 стандартні гармати, дана версія бере 2 легких AC 2 з попередньої і додає 2 важкі PPC, лишаючи компактний гіроскоп і 15 подвійних охолоджувачів, чого не вистачає для повного охолодження машини.
  • ANH-1G – Рання кланова версія. 10 подвійних охолоджувачів, три гауссові гвинтівки з 6 тоннами відер, ER PPC, 18.5 тонн броні. Продовження давньої лінійки фокусується на тій частині дизайну, що звучав як «мобільна платформа» акцендуючи увагу більше на «платформа».
  • Annihilator C – 4 Ultra AC 10, 80 снарядів, 4 ER середні лазери кланів, швидкість у 54 км/год і 16 тонн броні. Перший повністю клановий Аннігілятор нарешті рухається як стандартний штурмовий мех і навіть несе нормальну кількість броні. Ну, і по стандарту кланів може нанести більше пошкоджень ніж у нього маси. 12 подвійних охолоджувачів вистачить лише на гармати, але коли це хвилювало кланових пілотів.
  • Annihilator C2  – Повертаючись до стандартної швидкості Аннігілятора і несучи лише 11 подвійних охолоджувачів і ту саму броню що і С версія, що ж змусило клани знову повзти зі швидкістю Урбі? 4 Гаусски, 80 снарядів до них, ER PPC, ER малий лазер. Це майже фінальна форма Гауссзилли. Майже.
  • Annihilator Bryan “Gausszilla” – Власне, Гауссзилла. 64 снаряди та 5 гауссових гвинтівок. 13.5 тонн броні, мінімальне охолодження, тут би вистачило і одинарних охолоджувачів. Для деяких людей, це фінальна форма еволюції Аннігілятора. Schwerer Gustav – технічно, франкенмех, але загалом можна назвати цю машину і гібридним Аннілігятором. Завдяки ендо-сталевому шасі та XL двигуну машина досягала 64 км/год. Озброєння складало Роторна AC 5 кланового зразка з 60 снарядами, бінарний лазер (блазер), thumpter cannon у якості мортири та Bloodhound AP як потужна сенсорна система. Лише 12 тонн броні складало смішні 192 одиниці бронювання, і 15 подвійних охолоджувачів тримало машину завжди холодною. Окрім Аннігілятора використали деталі Берсерка та Верфогеля. Командна консоль використовувалась ватажком найманців Зубів Іміра для командування своїми військами.
Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар