Мех тижня: Аннігілятор(Annihilator) – Меха-Годзилла, або Пане, у вас голова стирчить з-за будинку

Мех тижня: Аннігілятор(Annihilator) – Меха-Годзилла, або Пане, у вас голова стирчить з-за будинку, Battletech Ukraine

Виробник – Арк Роял Фабрика, Страна Мечти, Вавілонський Консорціум бойових мехів

Рік виробництва – 2779 (Все складно)

Клас – Штурмовий

Маса – 100 тонн

Двигун – 200

Швидкість – 32 км/год

Ціна – 9,632,967

BV (2.0) – 1595

Історія Аннігілятору доволі складна і заплутана. Оригінально, ця машина була збудована наприкінці війни Амаріса у якості пересувної захисної батареї для оборони міст. Дизайн поїхав з Керенським і був втрачений у сфері, і активно використовувався молодими кланами, до того як піти на пенсію. Коли Драгунів збирали в дорогу, його відкопали та про всяк випадок дали з собою, але в результаті вийшло тільки гірше, бо Меха-Годзилла викликала багато питань. В результаті Аутріч та Арк Рояль породили основні нові дизайни Аннігіляторів у сфері, і так це жахіття почало знову нищити усе що потрапляло у дистанцію вогню.

Аннігілятор – одна з найповільніших машин на полі бою, і часто не має особливо товстої броні. Також, це платформа баштового типу, часто дешева в обслуговуванні, і легко піддається конфігурації. В Аннігіляторі знаходиться, зазвичай, страхітлива кількість зброї, що дозволяє нищити як піхоту, так і техніку, літаки і мехи. Модель 2А несе 4 LB 10-X гармати з тонною бк для кожної, 4 середні пульс лазери ,17 звичайних охолоджувачів і 12.5 тонн броні – 25(10 у спині) в центрі, 21 (9 у спині) в бокових торсах, 24 у руках та ногах. Це дуже мало для 100 тонної машини. Тому основною тактикою буде ховатись по лісам, з яких він вже не вийде до кінця бою, і нищити все що до чого дотягується зброя. Це звісно, якщо у вас не модель з 19 тонами броні, якій ворожий вогонь не особливо цікавий.

  • ANH-1A – модель з якою Драгуни прибули до Сфери. 4 середні лазери, 4 AC 10. Все ще страшна машина, але далеко не найстрашніша зі списку.
  • ANH-1E – рефіт Драгунів. Додали тонну броні і охолоджувачі. Багато охолоджувачів. 41 охолоджувач, де ви стільки ще побачите. Навіщо? 4 середні лазери, 4 PPC.
  • ANH-1X – Оригінальна модель часів Зоряної Ліги. 4 LB 10-X гармати, 4 середні лазери, 2 малі пульс лазери, кейси в торсах, 10 подвійних охолоджувачів і 19 тонн броні. Загалом, те як машина мала виглядати в оригінальній концепції, башта смерті.
  • ANH-2AX – Розроблений на Арк Роял. 19 тонн рефлективної броні (спеціальна броня проти лазер шоу) та укріплені компоненти голови роблять його добре захищеним проти кланів. Зброя – 2 покращені важкі гауссові гвинтівки (improved heavy gauss rifle) – найбільші гармати, які коли-небудь робили Лірійці.
  • ANH-3A – 4 ER середні лазери, 8 легких AC 2 з 5 тоннами снарядів, 18.5 тонн легкої феррофібри для максимального захисту, прицільний комп’ютер, 12 подвійних охолоджувачів і кейс. Дана башта нищила авіацію та техніку із страшенною точністю. Компактний двигун і компактний гіроскоп додають машині витривалості.
  • ANH-4A – залишаючи лише 2 стандартні гармати, дана версія бере 2 легких AC 2 з попередньої і додає 2 важкі PPC, лишаючи компактний гіроскоп і 15 подвійних охолоджувачів, чого не вистачає для повного охолодження машини.
  • ANH-1G – Рання кланова версія. 10 подвійних охолоджувачів, три гауссові гвинтівки з 6 тоннами відер, ER PPC, 18.5 тонн броні. Продовження давньої лінійки фокусується на тій частині дизайну, що звучав як «мобільна платформа» акцендуючи увагу більше на «платформа».
  • Annihilator C – 4 Ultra AC 10, 80 снарядів, 4 ER середні лазери кланів, швидкість у 54 км/год і 16 тонн броні. Перший повністю клановий Аннігілятор нарешті рухається як стандартний штурмовий мех і навіть несе нормальну кількість броні. Ну, і по стандарту кланів може нанести більше пошкоджень ніж у нього маси. 12 подвійних охолоджувачів вистачить лише на гармати, але коли це хвилювало кланових пілотів.
  • Annihilator C2  – Повертаючись до стандартної швидкості Аннігілятора і несучи лише 11 подвійних охолоджувачів і ту саму броню що і С версія, що ж змусило клани знову повзти зі швидкістю Урбі? 4 Гаусски, 80 снарядів до них, ER PPC, ER малий лазер. Це майже фінальна форма Гауссзилли. Майже.
  • Annihilator Bryan “Gausszilla” – Власне, Гауссзилла. 64 снаряди та 5 гауссових гвинтівок. 13.5 тонн броні, мінімальне охолодження, тут би вистачило і одинарних охолоджувачів. Для деяких людей, це фінальна форма еволюції Аннігілятора. Schwerer Gustav – технічно, франкенмех, але загалом можна назвати цю машину і гібридним Аннілігятором. Завдяки ендо-сталевому шасі та XL двигуну машина досягала 64 км/год. Озброєння складало Роторна AC 5 кланового зразка з 60 снарядами, бінарний лазер (блазер), thumpter cannon у якості мортири та Bloodhound AP як потужна сенсорна система. Лише 12 тонн броні складало смішні 192 одиниці бронювання, і 15 подвійних охолоджувачів тримало машину завжди холодною. Окрім Аннігілятора використали деталі Берсерка та Верфогеля. Командна консоль використовувалась ватажком найманців Зубів Іміра для командування своїми військами.
Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Мех тижня: Аннігілятор(Annihilator) – Меха-Годзилла, або Пане, у вас голова стирчить з-за будинку, Battletech Ukraine

Залиште коментар