Мех тижня: Піладжер (Pillager) – Великий брат Віктора

Виробник – Хілд Ко Міжпланетна, СтарКорпс

Рік виробництва – 2594

Клас – Штурмовий мех

Маса – 100 тон

Двигун – Влар 300 XL

Швидкість – 54км/год

Ціна – 22,290,000

BV (2.0) – 2,697

Ще один витвір від авторів Віктора (Victor) – ця машина тероризувала міста та поля бою ще з часів Об’єднуючих Війн. Першу версію машини виробляли з 2525 року, а, отримавши доступ до технологій Зоряної ліги, з ліній збірок зійшла основна модель. На той час Піладжер мав найбільше шасі серед усіх штурмових мехів і його зовнішній вигляд мав викликати жах у ворогів.

Основна зброя знаходилась у торсах машини, що вивільняло руки для ближнього бою, хоча цей елемент дизайну підходить не для всіх варіацій даної машини та вийшов з використання у більш пізніх її версіях. Також пізні версії Піладжера не були експортовані з Капеланської Конфедерації, що обмежило доступ до ринків інших держав. Перейдемо до розгляду основної моделі, 3Z.

Великий лазер, 4 середні лазери, 2 гаусові гвинтівки і до кожної 24 постріли – колосальна витрива… Ох, дідько, ХL двигун прямо над гаусками і нема CASE. Перша і головна проблема даної машини: як тільки бокові торси пробиваються, то пан мехвоїн звітує десь у небесній казармі перед пращурами. Якщо не зважати на цей скромний недолік, машина також має 3 стрибкові двигуни і максимальну броню, 19.5 тон, 52 (!) (і 10 в спині) у центральному торсі, 32 (10 в спині) у бокових, 34 у руках та 42 у ногах. І знову бокові торси. Для охолодження використовується 14 подвійних охолоджувачів, що дозволяє не зважати на показники температури пілоту даної машини і стрибати постійно. Виробництво було припинено через втрату технологій і відновлено після їх повернення. Чому не виробляли більш примітивну версію у цей час? Бо цього меха придумали історично під час вторгнення кланів а потів ретроспективно додали у минуле – нічого нового. Дана машина – потужний снайпер і, дотримуючись дистанції, може кілька битв безпечно стрибати між снайперськими позиціями і трощити сили ворога, використовуючи ближню дистанцію лише за необхідності. Щоб битися з цією машиною треба пам’ятати про її слабкості і використовувати фланговий вогонь, концентруючи вогонь на бокових торсах – це дуже швидко або виведе мех з ладу, або змусить пілота тікати. Інші моделі Піладжера були дуже різними.

  • PLG-1N – оригінальна модель. Дуже здоровенні кулаки виглядали значно вигідніше. У торсах 2 AC 20 з боєкомплектом на 20 залпів. Інша зброя – SRM 4 з тонною ракет у центральному торсі, 3 середні лазери, один з яких повернутий назад, лише 2 стрибкові двигуни і 16 охолоджувачів. Звичайний двигун, лише 17 тон броні. Це був потужний мех ближнього бою, який мав вискочити на супротивника з-за рогу, поцілити гарматами, а потім добити у ближньому бою. Нажаль, не був присутній у Спадкових Війнах окрім поодиноких екземплярів через вищеназвані причини.
  • PLG-4Z – апгрейд 3064 року. Лише два середні лазери, замінені на ER модель, новітня капеланська стелс броня та Guardian ECM (система радіоелектронної боротьби). Лише 10 подвійних охолоджувачів, броня не змінилась. Дана машина акцентуєцться на ролі снайпера і збільшує захист, втрачаючи в процесі зброю. Хоча звичайний двигун і CASE значно додають тривалості життя пілоту на полі бою.
  • PLG-5Z – версія лінійки 3070 –го року. Лише 2 тони снарядів залишається у гвинтівок, але впхнули ER PPC і TSM (міомери потрійної сили). Охолодження не змінилось, а альфа страйк з-під стелс броні можливий лише секунд 30. Міомери потрійної сили мають додавати швидкості, бо стрибкові двигуни вже не влізли, пому замість перельотів між позиціями тепер треба бігати.
  • PLG-5L – пан Ляо, що ви робите? Навіщо знімати одну гауску і пхати Arrow IV, і боєкомплект – лише тонна в центральному торсі? До купи ще три ER середні лазери та ER PPC, а гауска все ще має 6 тон снарядів. І до неї поставили CASE, охолоджувачів лише 20 подвійних, бо використовували шасі моделі 3L.
  • PLG-4X Pillager “Anvil” – 3077 рік. Лазерна AMS (протиракетна система). 2 гармати класу «Довгий Том». 6 тон снарядів до них. 14 подвійних охолоджувачів та 2 додаткові відсіків охолодження, лише 17 тон броні. Як так вийшло, що забіяка, який роздирав ворогів з сотні метрів, перетворився спочатку на мобільного снайпера а потім на артилерію?
PLG-4X Pillager “Anvil” 
Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар