Винищувач тижня: Лайнтінг/Блискавка (Lightning) – гармата з крилами

До першого Київського турніру

Виробник – До біса їх

Рік виробництва – 2511

Клас – Середній

Маса – 50 тон

Двигун – 200

Швидкість – 6/9 G

Ціна – 2,442,708

BV (2.0) – 1057 (1093)

Ідея розробки цього літака виникла після того, як Капеланська Конфедерація отримала зразки АС10 Девіонів і вирішила всунути її в літак. Незважаючи на певний успіх, продажі фінального дизайну мали ряд проблем через наявність дешевих «китайських підробок» (о, іронія) на цю капеланську модель, тому ліцензію згодом продали Ліранцям в обмін на ще більшу гармату. А також нишком продавали усім підряд, попри заборони, в тому числі і ліцензію, що дозволило розповсюдитись по всій Сфері.

Основною моделлю вважається саме друга модель. Чому? Бо то був протопит. А базова модель це АС 20 з 4 середніми лазерами на крилах, 13 одинарних охолоджувачів, 10.5 тонн броні. Але кому воно потрібне коли є 10 пострілів а АС 20, що літають? Роллю машини завжди було дістатись до дистанції своєї головної гармати і дати залп, який зазвичай робив у цілі дірку від носа до корми, і молитися в процесі аби тебе не збили, поки виходиш на позицію.

Інші моделі

  • G14 – оригінальна модель а АС 10 на примітивними технологіями.
  • G15b – Елітна модель Зоряної Ліги. Гаусова гармата, 4 середні лазери, 2 середні пульс лазери, 12.5 тонн броні та 10 подвійних охолоджувачів. Нічний жах на крилах у своїй ваговій категорії.
  • G16D Девіонська модель 3068 року, краща броня, 2 роторні АС 2, 2 середні пульс лазери, та ER середні лазери. Все це влізло завдяки надлегкому двигуну.
  • 16L – Ультра АС 20 та ER лазери, доволі прямий апгрейд оригіналу від капеланів.
  • 16O – А це від Аутворлд Альянсу. ЛБХ20 та 6 ER маленьких лазерів.
  • G16S Ліранська модель. Важка гаусска, 4 ER маленьких лазерів та 2 ER середні лазери влізли, бо вставили легший двигун і броню.
  • 16T – модель Тауріанського Конкордату. ER лазери, які вже стали нормою, та прицільний комп’ютер, щось новеньке.
  • G16-P Lightning Branson – кастомна модель кланового пілота – Ферро ламелорна броня, 3 ER середні лазери та 2 ER маленькі лазери, гіперприскорена АС 10 – деякою мірою переосмислення оригінальної машини. Із супербронею кланів.
Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар