Мех тижня: Крокет (Crockett) / Катана (Katana) – тренувальний мех, що перевершив усі сподівання

Виробник – Блакендург Технолоджиз

Рік виробництва – 2735

Клас – Штурмовий

Маса – 85 тон

Двигун – 255

Швидкість – 54 км/год

Ціна – 8,418,245

BV (2.0) – 1923

Коли Зоряна Ліга замовляла тренувальну машину дня навчання пілотуванню штурмових мехів, однією з умов була «серйозна кількість різної зброї на міцному шасі, аби діти не зламали». Десять років потому, ці машини замість тренувальних програм билися на лінії фронту, оскільки виробник дуже відповідально поставився до вищезазначених умов. Протягом спадкових війн Великі Доми використовували Крокети лише як штурмові мехи, забувши про тренувальну частину, аж поки запчастини не стали втраченою технологією і дизайн вимер до 31 століття, коли Комстар відновив виробництво і передав частину машин дому Куріта. Так, Крокети знову вийшли на поля бою і отримали другу лінійку, що навіть зберегла серійні номери – Катану, японський ребрендінг через патріотизм, порушення авторського права та ще раз патріотизм. Катана взагалі майже не відрізняється від оригінальної машини, той самий двигун, стрибкові двигуни, зброя і тд, але про це трохи далі.

Крокет не без проблем, проблеми систем підтримки життя та катапульти забрали життя кількох мехвоїнів, але були виправлені у наступних моделях, старі ж були відкликані на заводи для вирішення проблеми. Також, іноді пілотів називали мавпами, оскільки через спрощений інтерфейс цієї машини, що розрахований на курсанта «Навіть мавпа зможе водити крокет». В цьому був секрет успіху крокету. Велика кількість різноманітної зброї, гарна система охолодження, стрибкові двигуни і майже максимальна броня на 85 тонному шасі дали міцну і просту в пілотуванні машину з купою зброї.

Незважаючи на повільний профіль, крокет несе три стрибкові двигуни для мобільності. В серці машини 15 подвійних охолоджувачів, а розмазано по ній зверху 16.5 тон броні (12.5 по Катанам, бо як завжди, Куріта не люблять броню). Покриття – 35 (19(!) у спині) у центральному торсі, 25 (11 у спині) у бокових, 28 у руках та 36 у ногах, Крокет витримує гаусову гвинтівку у спину і, загалом, вибачає помилки позиціонування. Кейси відсутні, тут треба буди обережним. Зброя машини – 2 ER великі лазери, 2 малі лазери, 2 SRM 6 з 2 тонами ракет та LB 10-X гармата з трьома тонами снарядів. Фактично, зброя на будь-яку дистанцію, і можливість знищити будь-яку ціль з пробитою бронею, а також ефективну систему боротьби і з комбінованими силами. Фактично, це основа лінійки Крокет. Катана несла 20 одинарних охолоджувачів в усіх моделях(через меншу броню), крім одної (CRK-5003-CJ) яка вийшла у 3071 році. Цікаво, що механіків що переробили Крокет на Катану потім найняли в штат компанії виробника оригіналу.

Лінійка Крокет

  • CRK-5003-0 – даунгрейд спадковий війн. Лише половина охолодження через одинарні охолоджувачі, звичайна гармата, звичайні великі лазери, але все ще великий рівень броні.
  • CRK-5003-1b – Модель для еліт армії Зоряної Ліги і один з найрадикальніших рефітів. Замість гармати, ракет і малих лазерів – 2 ER великі лазери, 4 середні пульс лазери, 2 середні лазери і гауска з 2 тонами снарядів. Це потужний снайпер, що замінює кластери на пульси для ближнього бою чим може сильно здивувати не знайомих з даною моделлю супротивників.
  • CRK-5003-3 – Модель 3062 року. Пів тони броні знято аби вставити кейс. Все
  • CRK-5004-1 – Модель 3063 року. Тонна снарядів для гармати в мінус, ракети тепер 4ті замість 6, це дало місце під C3i та ще трохи броні. Усі лазери тепер ER моделі.
  • CRK-5005-1 – Модель Слова. Легкий двигун, 14 подвійних охолоджувачів, 5 покращених стрибкових двигунів. Гармата і великі лазери лишаються, ракети – MML-3 з тонною ракет великої і короткої дистанції. Також, кокпіт було зменшено, щоб впхнути C3i. Підвищена мобільність і структурні зміні свідчать про зміну ролі на фронтовий мех.

Лінійка Катана

  • CRK-5003-2 – 12.5 тонн броні, 20 одинарних охолоджувачів, і повний комплект звичайного Крокета.
  • CRK-5003-C – Маленькі лазери замінено на С3 слейв. Все.
  • CRK-5003-CM – Маленькі лазери та 1 ракетна система замінені на С3 майстер.
  • CRK-5003-CJ – Великі лазері замінено на легкі PPC, 2 ER середні лазери їх доповнюють. Гармата, ракети, С3 слейв на місці. 5 покращених стрибкових двигунів і 15 подвійних охолоджувачів дещо нагадують блейкістську модель.

Як використовувати цю машину? Загальна тактика – стріляй поки не проколупаєш чужу броню здалека, потім іди на зближення і добивай ракетами та гарматою. Цій простій схемі доволі просто наслідувати на всіх машинах, крім 1b, яка працює за схемою «снайперська зброя+4 пульс лазери смерті» . Завжди треба пам’ятати чи є на моделі яка використовується кейс, чи С3 система, від цього залежить чи буде цей Крокет стріляти з снайперських позицій, чи навпаки може собі дозволити іти на контакт з ворогом. Швидкість не є силою Крокетів, окрім двох пізніх моделей, тому правильне позиціонування дуже важливо для пілота, який хоче жити.

У битві проти Крокета, слід пам’ятати що машина скоріше буде, аніж ні, частиною С3 системи і є одним з кандидатів в майстер машину. Стрибкові двигуни дають оманливу мобільність, і на короткій дистанції від крокету знаходитись доволі небезпечно. Це шасі міцне, але відсутність кейсів і купа ракет і снарядів, 4-5 тонн, допоможуть пришвидшити вибуховий фінал у випадку пробитих торсів.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар