Мех тижня: Галахад (Galahad) – Перша гаусзилла

Виробник – Машини Мітчела, Дефаянс Індастріз

Рік виробництва – 2570

Клас – Важкий мех

Маса – 60 тонн

Двигун – 180

Швидкість – 54 км/год

Ціна – 4,585,600

BV (2.0) – 1648

Оригінальною ідеєю створення цього дизайну була спроба знайти більше високотехнологічну платформу вогневої підтримки, ніж Райфлмен. Перша версія Галахаду страждала від проблеми великої кількості енергетичної зброї та недостатнього охолодження, і у моделі що пішла у виробництво було встановлено пару Гауссових гвинтівок. Проблеми почались знову, коли через кілька років використання у машин почали відвалюватись руки, оскільки віддача гвинтівок розбивала недосконалі лікті мехів, і всю лінію було модернізовано. Більшість Галахадів полишили Сферу разом з Керенським, де машина перетворилась на Скляного Павука (Glass Spider) – потужний мех вогневої підтримки у кланів. У Сфері ж залишались секретні склади Комстар, аж поки Слово не відновило виробництво на Гесперусі 2 під час Джихаду.

Галахад доволі проста в розумінні машина. 2 Гауссові гвинтівки, 32 снаряди до них. 10 звичайних охолоджувачів, бо менше не можна. Скромний двигун, що дає швидкість штурмового меха. Ендо-сталевий скелет та ферофібра дають необхідну масу. Броня, до речі, доволі непогана 11 тонн ферофібри, 197 одиниць броні – 30 (10 у спині) в центральному торсі, 20 (8 у спині) у бокових торсах, 20 у руках, 26 у ногах. Головна ідея – дійти до позиції і стріляти в ворога. Якщо втрачаєш зброю, тікаєш додому. Якщо до тебе добіг якийсь малюк з пульсами і зайшов в спину  – катапульта.

  • GLH-1D – Перша модель. 2 PPC, 2 великі лазери, 13 подвійних охолоджувачів і лише 10 тонн звичайної броні.  Незважаючи на потужний арсенал Гегемонія забракувала машину через недостатнє охолодження.
  • GLH-3D – Версія від Слова. Обладнання включає Guardian ECM, C3i, 2 легкі Гауссові гвинтівки з 64 снарядами, легкий двигун і маленький кокпіт. Загалом значно більша витривалість в бою, швидкість зросла на 10 км/год та хороший захист від електроніки, але і за один залп цей Галахад навіть Локуст не змусить захитатись та впасти (якщо не відірве ногу звісно).
  • GLH-3D Galahad Laodices – машина демі-прецентора Лаодіса. На пів тонни більше броні, подвійні охолоджувачі, одна гвинтівка і 1 тонна снарядів замінені на легку PPC та ER PPC з катушкою накопичення заряду.
Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар