Винищувач тижня: Ксеркс (Xerxes) – Ханчбек 2 клан небес

Виробник – Орбітальне виробництво Кірін СЖ-3

Рік виробництва – 2827

Клас – Важкий

Маса – 85 тон

Двигун – 340

Швидкість – 6/9 G

Ціна – 6,036,466

BV (2.0) – 2350

Цей аэроспейсфайтер був розроблений кланом Димчатого Ягуара, і використовувався як у їх тумані, так і серед сил інших кланів. Розроблений до появи омні файтерів, дизайн перемістився з їх появою на ролі ескорту дропшипів та патрулі, а по знищенню клану Ягуара виробництво було захоплене Пекальними Конями і адаптовано під потреби їх клану.

Ксеркс втілює у собі військову доктрину Ягуарів максимально точно – 9 тонн броні (45 спереду, 43 в боках, 42 позаду), 12 подвійних охолоджувачів. Прискорення 6-9 гравітацій  видає достатню швидкість для атмосферного бою, а озброєння – скромні 2 ER великі лазери та 2 Ультра АС 20. Це втілення доктрини «перемогти за 1 удар» може легко перегрітись від залпу усією зброєю, але слава вічна – тому кланові пілоти Ягуарів полюбляли цю машину.

Після захоплення виробництва Конями, ті замінили автоматичні гармати на гаусові гвинтівки, і вирішили, що загалом нормально, можна сказати що нова модель. Згодом вони всунули замість попереднього озброєння 2 HAG 40, бо це Коні, а це і їх улюблена гармата – це була третя модель.

Ксеркс – надзвичайно прямолінійна у використанні літаюча машина, яка втілює філософію Ягуарів – пан або пропав, максимально сильний удар, вічна слава. Переробка конями зробила машину менш суіцидальною, але фокус на «знищити з одного удару» нікуди на подівся.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар