Виробник – Скобель Мехворкс

Рік виробництва – 3064 (27ХХ як Висхідна Зірка)

Клас – Штурмовий

Маса – 80 тонн

Двигун – 240

Швидкість – 54 км/год

Ціна – 9,323,490

BV (2.0) – 1967

За часів Зоряної Ліги Скобель Мехворкс, творці Макі, не раз намагались повторити той самий успіх, але не мали успіху. Їх новітня ідея, Висхідна Зірка, була забракована через «погану» систему наведення і машина не пішла у виробництво. Дизайн був закинутий незважаючи на велику кількість цікавих технічних рішень і більше ніколи не побачив світла.

Так могла б закінчитись історія, аби креслення і прототипи не збереглися на Террі і через три сотні років Слово Блейка не використало б це шасі як тестову машину нових технологій та не відродило його як Легасі, спадок Зоряної Ліги(так, символізм). Гармати оновили до ультра версій на базовій моделі, замість пів тонни броні і 2 охолоджувачів монтували С3і систему.

Дизайн сильно асоціювався зі Словом і не поширювався за лавами протекторату, хоча і не ніс більш прогресивної технології на кшталт Омнімехів Слова, але після Джихаду потратив у чорний список машин з дуже поганою репутацією стосовно винищення невірних, як до нього машини Амаріса. Тим не менш, було б не дивно знайти його у запасах машин слова, оскільки Легасі мала кожна дивізія а також використовували ополчення.
В основі унікальності дизайну лежать напрямлені кріплення до зброї у бокових торсах, подібні до гармати на спині Марадера, що слугують для автономного наведення основної зброї. Це дозволяло відносно повільній машині вести вогонь по кільком цілям, або виконувати трекінг цілі лише основною зброєю. Сама машина заснована на ендо сталевому скелеті і використовує звичайний двигун у більшості моделей, аби залишити місце під зброю. 20 подвійних охолоджувачів в основному більш-менш для вогню. По броні, 15.5 тонн дають непоганий захист, 40 (10 в спині) в центральному торсі, 27(7 в спині) в бокових, 26 у руках і 34 у ногах дають прийнятний рівень захисту, центральний торс витримає 2 влучання с 20ї гармати, та обидва торси прикриті кейсами. По зброї, допоміжна – 2 ER середні лазери, 1 ER маленький лазер та STREAK SRM 4 з тонною ракет. Основна зброя – 2 Ультра AC 10 з 4 тоннами снарядів. С3і дає машині можливість вести надзвичайно точний вогонь, але через вразливість гармат пілоти навіть отримували інструкцією відступ у разі виходу гармат з ладу для ремонту . Для мобільності використовували 3 стрибкові двигуни. Цей мех – потужний боєць і міцна опора для С3 системи, але вразливість гармат і відносно невелика їх витривалість в бою на думку автора сильно шкодять машині. Одночасно була випущена і друга модель, яка слугувала платформою ракетної підтримки. Ще 3 моделі виникли протягом Джихаду.

  • LGC-02 – гармати замінені на 2 LRM 20 з трьома тоннами ракет кожен та додано 2 середні пульс лазери для захисту на короткій дистанції. Ця машина втрачає концентрацію вогню, але натомість може використовувати спеціалізовані ракети. Також, нема ризику втратити обидві гармати за перші 10 секунд бою, якщо доля особливо не любить мехвоїна. Це міцна вогнева платформа, яка також може довше лишатись на полі бою.
  • LGC-03 – легкий двигун дає додаткові 10 км/год швидкості, додали 4 подвійні охолоджувачі, оскільки основна зброя тепер 2 важкі PPC, 2 ER середні лазери, 1 ER маленький лазер та STREAK SRM 4 з тонною ракет лишились. Нажаль, 14 подвійних охолоджувачів дещо не вистачає для повноцінного охолодження, тому пілоту слід бути обережним. Із переваг, бк потрібна лише ракетній системі.
  • LGC-04-WVR – використовує шасі 03, і має легкий двигун. Система MASC дозволяє досягти швидкості у 84 км/год, 4 стрибкові двигуни додають мобільності, а броня замінена на легку ферофібру зі збереженням покриття. 11 подвійних охолоджувачів тримає машину завжди прохолодною, оскільки основна зброя – 2 Snub-Nose PPC та кігті в руках. Rip and tear, until it’s done.
  • LGC-05 – Компактний двигун і компактний гіроскоп значно збільшують витривалість цієї моделі меха, але стрибкових двигунів лишилось тільки 2. У руках машини 2 середні пульс лазери змінної швидкості і 2 легкі PPC, в голові ER малий лазер, у торсах 2 MML-7 з Артемісом та двома тоннами ракет у правому торсі під кейсом. Для охолодження присутні 13 подвійних охолоджувачів. Це дуже міцний бієць, який більше підходить для довгих битв, де може прорізати броню суперника і поцілити вразливу структуру ракетами.

Як використовувати Легасі? По перше, це С3і система. Воїни слова ніколи не самі, і у випадку Легасі, ця машина скоріше буде отримувати інформацію від товаришів, аніж сама її передавати. Для першої моделі, слід триматись середньої дистанції і як тільки є можливість заливати супротивники з гармат. Друга модель – цінна машина вогневої підтримки, яка скоріше за все весь бій буде сидіти в безпеці і плюватись напів-наведеними ракетами через гори, полонини та здоровий глузд. Модель 3 більше відходить для середньої дистанції і для прикриття машин розвідників і бойових арморів. Четверта модель і є машина навідник, а також абсолютно випадково обладнана кігтями що відривають голову одним ударом. Автор сам здивувався, коли побачив це чудовисько якому місце на Солярисі. Остання модель найміцніша, але і має певно найслабше озброєння, і здатна битись коли інші Легасі б вже лежали металобрухтом.

Як битись проти Легасі? Це переважно повільна машина, тому швидкість і атаки в спину гарно допомагають. Ну, окрім моделі що біжить назустріч аби відірвати комусь обличчя. Також, вони доволі вразливі до підриву бк на інферно ракет. Загалом, з Легасі треба воювати як з 80 тонним мехом – гаусски, великі гармати.

Такий він Легасі, або Висхідна Зірка – 80 тонний спадок Зоряної Ліги, та початок нової фази мехобудування у Скобель.