Винищувач тижня: Сабутай (Sabutai) – Ягуари зробили Омніфайтер

Виробник – Крест фаундаріз, орбітальне виробництво Лутера

Рік виробництва – 3048

Клас – Важкий

Маса – 75 тон

Двигун – 300 XL

Швидкість – 6/9 G

Ціна – 14,533,922

BV (2.0) – 3210

Як зробити омні файтер для вторгнення у внутрішню сферу, і впхали у 75 тонний фрейм 44.5 тонн подспейсу? Спитайте ягуарів. І хоча вони і не дуже довго випускали, навіть після загибелі клану цей омніфайтер залишився в туманах кланів.

Базове шасі включало надлегкий двигун, 15 подвійних охолоджувачів  та 10 тонн броні – 62 спереду, 45 в боках, 40 позаду, що загалом є основою для не надто міцної, але до біса стрілючої машини.

  • Прайм конфігурація несе 21 подвійних охолоджувач, 3 ER маленькі лазери, 2 ER PPC, 2 великі пульс лазери та гауссову гвинтівку з тонною снарядів.
  • А конфігурація – 2 ER середні лазери, 3 ER маленькі лазери, 2 ультра АС 20 з 2 тонами снарядів та ЛБ-Х 20 з 3 тонами снарядів. Це дещо нагадує інший літак виробництва Ягуарів, Ксеркс, але снарядів дуже сильно не вистачає.
  • B конфігурація – артилерійський споттер туманів Сталевих Гадюк та Нова Котів. Озброєний середнім пульс лазером, великим пульс лазером, ER маленьким лазером, 5 LRM-20 з 5 тонами ракет, ECM, ТАГ на NARK маячок. Купа електроніки і до біса ракет.
  • С конфігурація – 37 подвійних охолоджувачів, 4 ER великих лазерів, 6 ER середніх лазерів, і ER маленький лазер. Бо треба більше лазерів.
  • D конфігурація – нащадок С конфігурації. Він несе4 важкі великих лазерів, 4 ER середніх лазерів, і ER маленький лазер, а також 39 подвійних охолоджувачів.
  • E конфігурація – 2 важких середніх лазери, важкий маленький лазер, активна проба та 2 HAG 40. Трохи більше палива ніж у інших конфігураціях дає більше дистанції вильоту.
  • X конфігурація – родич B конфігурації. 5 LRM-20 з артеміс 5 системою та ECM.
  • Z конфігурація – Версія Суспільства. ER PPC, NOVA CEWS та 2 iATM  з 112 ракетами та 21 подвійний охолоджувач.

Такий він, Сабутай – літаючий сарай зі зброєю.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар