Виробник – Виробництво Скобель

Рік виробництва – 3091

Клас – Надважкий

Маса – 200 тонн

Двигун – 400 XL

Швидкість – 32 км/год

Ціна – ??? (Точна інформація відсутня)

BV (2.0) – 3357

Відновлюючи з нуля знищене під час штурму Терри надважке крило фабрик Скобель, Республіка Сфер хотіла повторити успіхи Слова та перевершити його, та нажаль не все пройшло як заплановано. Прототип було вироблено у 3091 і було знято на телефон водієм служби доставки, який через завтик охорони випадково проїхав на полігон для випробувань.

Скажу зразу – Орка це оригінальний першотравневий жарт стосовно надважкого супермеха клану Росомахи, тому обладнання машини відповідає змісту того старого жарту. Також, якщо довіряти тому запису, то машину було дуже важко пілотувати через проблеми нейронної затримки і великої маси, що потребувало постійної концентрації пілота. У серці Орки – 400 XL двигун з 19 подвійними охолоджувачами, що огорнені стандартним надважким скелетом і 36 тоннами броні. В центральному торсі було якихось 90 броні (30 у спині), 61 (20 у спині) в бокових торсах, 61 у руках та 80 у ногах. Також, у цієї машини майже 3 сотні одиниць внутрішньої структури, КЕЙС 2 та ECM система бо з такими розмірами звісно треба ще більше захисту. І щоб ноги витримали по 4 АС 20 кожна (насправді, треба 6 влучань з АС 20 в ногу Орки і потім ще кулемет або малий лазер, але це так, деталі).
Озброєння прототипу було спроектоване хитрим інженерним шляхом, що призводив до автоматичного відключення після бігу з повним залпом. Торси прикрашали 2 ER PPC, без яких бойовий мех навіть не нагрівався рештою арсеналу, який включав гауссову гвинтівку з 2 тоннами снарядів, 1 ER великий лазер, 1 маленький Х-пульс лазер, LRM 20 з трьома тоннами ракет, SRM 6 з двома тоннами ракет та Снайперську артилерійську гармату (зменшена версія гармати) з трьома тоннами снарядів. Фактично, на Орку запхали зразки усіх видів зброї.

Результатом проекту була кардинальна переробка дизайну і поява моделей Посейдон та Арес, хоча десь ходять чутки що ми ще колись почуємо про цього велетня.

Чи зможе Орка сама знищити ленс ворога, як століття назад мріяв пан Амаріс? Можливо, але світ бачив і кланові машини з більшою кількістю зброї – Томагавк, Дайші, Бегемот дешевші та ефективніші. Ідея будувати її, наче колосальний Атлас і тому залишити паттерн зброї характерний для штурмового меха давнини призвів до дивного результату. Орка може все, але погано. Вона страшна, але не дуже. Вона міцна, так, до біса міцна, але Велика черепаха все ще має більше броні тонни на 4.

Орка – цікавий інженерний прецедент та гарний жарт, але нажаль повторити Омегу не вдалося.

А ось старий арт