Мех тижня: Посейдон (Poseidon) – Перша надважка тринога

Виробник – Родос

Рік виробництва – 3136

Клас – Надважкий

Маса – 125 тонн

Двигун – 375 XL

Швидкість – 54 км/год

Ціна – ??? (Точна інформація відсутня)

BV (2.0) – 3760

Продовження розробок та ідей першого надважкого бойового меха Республіки Сфер, Посейдон взяв багато від попередника – кістки ендосталевого скелету, міомери та частину систем керування. Однак, у цей раз вирішили додати трохи новаторства і додати третю ногу. А також кокпіт на 3 пілоти – власне пілота, стрілка та інженера. Отриманий результат був найшвидшим надважким мехом який коли-небудь бачив поле бою, оскільки колосальний двигун на відносно скромні 125 тонн (як на надважку машину) дозволяли тринозі розвивати швидкість штурмових мехів, у той же самий час збільшивши арсенал та броню.

По перше, у машини 3 ноги і це дозволяю дуже швидко змінювати напрям руху, унікальна риса трьохногих мехів. Але, це і накладає ряд технічних обмежень оскільки третя нога кріпиться до центрального торсу, і втрата хоча б однієї ноги зводить на нівець усі переваги унікальної локомоції триног.

По друге, цей мех робили на змішаних технологіях – енергетичну зброю встановлено кланового зразка. І тут до біса зброї. MRM 20 з системою Аполлон та 2 тоннами ракет, TSEMP гармата (електромагнітна зброя що виводить з ладу електроніку ворожих машин і вимикає їх, не вбиваючи пілота, класна штука для піару миротворця), 2 кланові ER PPC у руці, 2 ER середні лазери та 3 ER маленькі лазери кланового зразка, 2 LRM 5 з 2 тоннами ракет та 3 SRM 2 з 2 тоннами ракет. У кожній нозі по 2 протипіхотні картечні заряди, щоб не чіпали ноги. На все це багатство, у Посейдона є 20 подвійних охолоджувачів. Снаряди сховані під КЕЙС 2.
По третє, мех несе 24 тонни броні. 55(21 у спині) одиниць у центральному торсі, 40 (12 у спині) в бокових торсах, 26 у руках та 40 у ногах (усіх трьох і так це 120 броні в ногах). Доволі непогане бронювання, але більше третини броні в ногах, та і ноги – найуразливіша частина трьохногого меха.

Що ми бачимо в результаті? Перед нами дещо збільшений штурмовий мех, який вартий до біса ц-білів, несе кланову зброю і працює командною машиною формації. Має кращу маневреність за іконічний Атлас, краще захищений і несе доволі нестандартну конфігурацію зброї. Порівняно з іншими надважкими машинами, Посейдон не має чіткої спеціалізації і працює машиною бійцем, а не снайпером-джаггернаутом-фортецею на ніжках. Але також і є найменшим з функціональних надважких мехів. Його використання можна порівняти з традиційним штурмовим мехом – іди та стріляй, охолоджуйся від PPC якщо альфанув, пробивай дірки і закидай всередину ракети. У битві з цією машиною, найкращою тактикою буде вивести з ладу ноги, особливо центральну ногу, оскільки пошкодження з неї перетікають в торс. Це залишить мех без іконічної мобільності та відкриє можливість швидше здихатись його пілотів.

Наприкінці виробництва прототипів Посейдону стартував проект Арес – важча на 10 тонн Омні версія Посейдона.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар