Юніт тижня: Тау Зомбі – Більше машина, ніж людина

Хелловінський випуск.

Насправді, Тау – це ранк Тау (Адепт у КомСтар, який лише на 1 позицію нижче за Демі-Прецентора), зомбі – штурмовий піхотний підрозділ.

Назву можна розшифрувати як «Адепт високого ранку, ветеран штурмового підрозділу піхоти» і це доволі точно охарактеризує роль і використання цих кіборгів убивць. Дуже рідко вони приймали участь у боях на рівні більше ніж одного підрозділу з шести воїнів, але і цього вистачало з головою для деморалізації супротивника, коли вони вирізали піхоту загонами, роздирали на клапті транспорти чи відривали голими руками ворогу ту половину тіла, яка була їм більше не до вподоби.

В основі цих підрозділів лежить сумна правда того, що у Слова було доволі мало п справжньому елітних військ, які і отримували найбільшу увагу та просто колосальну кількість ресурсів. Медики прикладали величезну кількість зусиль та кібернетики ( бо людське життя – найбільша цінність, так написано в Слові Блейка) аби врятувати кожного пораненого, а в Манеї Доміні пропускали лише тих хто вже чимось пожертвував зі своєї слабкої плоті. І що з ми маємо в результаті? Релігійних фанатиків з списком імплантів більшим за об’єм операційної паняті автора, які часто вигравали бій без пострілів, коли могли, носили лазерні гармати в одній руці (ті самі які потребують трьох бійців) пробивали супротивника на виліт кулаком і не вмирали, бо часто не мали багато органів які могли б вже втратити.

Обладнання включало Маузери 1200 з під ствольними гранатометами та вібро штикножами, важкі лазери підтримки, найкращу броню яку ям могли знайти, підшкірні армовані імпланти, тіла з міомерів потрійної сили, магніти в руках та ногах аби чужим мехам було весело, блокіратори болю бо біль то ілюзія, аугментовані очі з системами наведення та інфрачервоними сенсорами, та імпланти шахіда, аби і в смерті знищити ворогів Блейка. 6 скромних вояків відповідали аналогу 1 тонни піхоти (хто не знав ,в БТ піхоту тоннами рахують) і тому легко користувались усіма доступними транспортами.

На полі бою, окрім загрози для техніки, вони були нічним жахіттям для чужої піхоти, оскільки комбінація ігнорування правил укриття, додаткових пошкоджень чужій піхоті, товстелезна броня і можливість ігнорувати велику кількість протипіхотної зброї (ігнорування половини пошкоджень від вогнеметів та зрізання 1д6 від burst-fire) створила справжніх монстрів з колись звичайнісіньких людей.

Сподобалось? Підтримай нас на Патреоні.
Become a patron at Patreon!

Залиште коментар